Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

RE: Boriant Night blue...

najbolje bi bilo kad bi mogao naci od fabije ,one imaju 99% oblik od otvora na karambolci i jos se lakse i bolje uklapaju,ove kod mene su haman od octvije....

ja sam cistio sa ABRO Clean all,sredstvo se naprsce i bude kao pjena,sacekas malo i onda utrljas,sto vise krpa izmjenjas to ti je bolje jer ako jednom sve radis onda ces dzaba razmrljati onu prljavstinu a neces je skinuti,ja sam uz to koristio usisivac tj. uzmem uski nastavak za tepihe(onaj oko 10cm sirine i sa otvorom od 1cm sirine) stavim krpu preko i njima usisajem,naravno opet preporucujem da se cesto okrece/mijenja krpa,nevjerovatno kako izvlaci prljavstinu iz sjedista,kod mene je izvuklo tragove prosutog mlijeka,kafe,cokolade,sokova raznoraznih cak i moje otiske prstihu od preradjenog ulja....bude ko dubinsko pranje fakat...
jbg,morao sam se snaci jer nemogu svaka dva-tri mjeseca davati 50KM za dubinsko pranje(vjerujte da sam ja sebi dosta bolje oprao neg dosad iko ko je to radio sa profi aparatom) a imam dijete koje samo krsi,hehe
 
Član
RE: Boriant Night blue...

Tako i treba jer imas osjetljivu boju enterijera rijetko da ce ko ocistiti da si zadovoljan 100% kao sto sam uradis.

Nego gledam ovaj video sto si postavio nekako je na njemu lik pobrisao sve detalje i farovi dodju buljavi mozda da je promijenio neke tamnije ili ih iofarbao. Nije lose samo too clean (citaj to stvar ukusa). Imas potencijal samo cekaj jos gewinde ili airride stretch gume na tvoje felge i daleko si dogurao ( citaj istrosio) ali ce biti lijepo. Pragove mozda neke fabricke uglavnom da nisu sa nekim otvorima.

Tako JA to vidim :) sorry ako izgleda kao insistiranje...
 
RE: Boriant Night blue...

tako sam i mislio i ja,onaj mi je nekako sprijeda zatvoren....da je masku u crno i farove farbo bio bi ko zmaj,pragove bi volio samo naglasiti,neki prag ko u R32,nema nista na njemu reljefa,samo dublji za neka 4cm...nazad skidam brisac(spojim nuzno sa korisnim i zabavnim,hehe) i najvjerovatnije cu znak nazad samo umotati u crnu foliju...
kod onog varianta na clip-u mi se svidja ono u gepeku,uhhh..sta bi dao da mi je onaj HiFi od JL-a...mislim ja bi to mogao nabaviti i sve to,ali nije to to kad imas malca,hehe
 
Član
RE: Boriant Night blue...

Znaci otprilike tu smo sto se ukusa tice. Fantasticno ce izgledati.

Za sve u autu oznaka
images

Salim se, razumijem te :)
 
Član
RE: Boriant Night blue...

od fabie ganjaj po otpadima ili skrsene neke... da ti kazem cijene novih, skoro 100km, komad naravno :D
 
RE: Boriant Night blue...


od ove mrva...bas ovakve maglenke,ja sam jednom na parkingu mjerio i trebalo bi 99% da ulegne ko da su fabrika...

2 edinko:
imamo stvarno lijep ukus :lol:
 
RE: Boriant Night blue...

Limpi je napisao(la):
od fabie ganjaj po otpadima ili skrsene neke... da ti kazem cijene novih, skoro 100km, komad naravno :D

2Mrva@ ako budes imao vremena odes u zenicu,ima jedna krŠ :D

ma zbog toga sam i ja odustao od njenih,jbg. preskupo a i nema ih plaho po odpadima.....
 
Član
RE: Boriant Night blue...

Nego razmisljam preko tastature pogledaj ovo

[video=youtube] http://www.youtube.com/watch?v=OpRgZNkNFAU&feature=related[/video]
 
Top