bmw 330d

bmw 330d

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
MLADJO je napisao(la):
Druze to je cijena prema meni,imam servis i trgovine auto dijelova,a pored toga radim u bmw-u dugo!Mislim da ce ti sada biti jasno sto je takva cijena!Puna cijena je negdje oko 400-450eur.po komadu!

aha... blago tebi
oke hvala drug na informaciji pa da ne spamamo dalje po temi
jos jednom BMW je mjera i cuvaj ga ;)
 
Član
Jednostavno prelijepo...mnogo opreme...imas stila za sredjivati...nisam primjetio jel netko pisao al evo ja bih da imam BMW-a ofarbao bubrege u crno i skino bi taj stražnji okvir za tablice ;)

ovo sam ja neki dan malo radio na PS-u
 
Član
hvala na predlozima druze bubrege necu farbati jer sam narucio karbon look tj.totalno su karbon sa nekim sitnim detaljima hroma jer imam na autu dosta hrom lajsni,a sto se tice okvira za tablicu skinucu ga no problem!:icon_smile:
 
Član
MLADJO je napisao(la):
hvala na predlozima druze bubrege necu farbati jer sam narucio karbon look tj.totalno su karbon sa nekim sitnim detaljima hroma jer imam na autu dosta hrom lajsni,a sto se tice okvira za tablicu skinucu ga no problem!:icon_smile:
;)
 
Član
a danas smo stvarno pretjerali sa pritiskom turba i desilo se ovo sa vadusnim filterom!
ABCD0016.jpg
ABCD0017.jpg
 
Član
Ali mislim da ce K&N doci na njegovo mjesto tako da nastavljamo dalje!ali u granicama,da nebi skupljao lopatice turbine po asvaltu!:icon_smile:
ABCD0018.jpg


Brate i ja sam se smijao!al nije smijesno!
 
Član
stock obrtni moment je koliko ja mislim negdje oko 450NM a sto se tice maximalne brzine i ubtzanja recu ti samo jedno da bmw535d otkinem kao budalu:123:! a inace max brzina ne znam kolika je jbg.nemam vise brojki sat mi ja samo do 250kmh. ;)
 

MTR

Član
Mladjo brate , jesi sta sa klipovima radio ili ventilima , ovo ti je od podpritiska ili ti je blow off zakazao.
Pisi dalje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top