bmw 330d

bmw 330d

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
ASC
ja koliko znam DSC je u ovog tvog :icon_question:
no nebitno da ne spamamo... benga je za 10 :D
 
Član
u ovoga auta je dsc to je tacno! ali u sklopu dsc-a je i asc jer kod njega je dsc to jest dinamic stabilition control zaduzen samo za bocno proklizavanje a asc radi u sklopu njega!u svakom slucaju lijepo ga je iskluciti ali ga nije lako voziti!:icon_smile:

sto se tice felgi one su na autu,mozda ti na slici ne djeluje tako,ali uzivo su ogromne,pogledaj na slici gore zadnju gumu koliko je navucena na felgu a guma je 265/30/19!
 
Član
Pa jeste to za felge samo kako ja znam nema ovog modela M6 IZNAD 9,5 jOTA . Mozda grijesim ali mislim da su tvoje 8,5 prednje i 9,5 zadnje ... mada 265 izgleda razvuceno pozadi . uglavnom exstra mu to stoji samo jos spustanje i vidi to za prednju karambolku totalno promjeni izgled auta ...
a da i ja sam svoje uzeo U Volanu samo kod mene su 18-8,0 sa gumama 225-40-18 , kako se tvoj ponasa na 19 , mogu misliti stabilnosti sa 265 pozadi :123:..
Daj jos slika .. ;)
 
Član
E pa vidis druze mi smo u katalogu gledali 8.5 i 9.5 et 34 medjutim kad smo zvali Italiju imaju i 10.5 ali se samo radi u et 37 tako da sam uzeo 9.5 i 10.5 et37 pa sam radi toga imao i cesanje guma o blatobrane!Ali to smo rijesili izvlacenjem blatobrana kao sto sam vec rekao!A sto se tice branika oni su vec naruceni i prednji i zadnji i uzeo sam farove sa lecama!Koje je tvoj god?

A sto se tice stabilmosti lezi kao na sinama!jbg.kod mene je kompletan m-ovjes tako da i to ima dosta veze!
 
Super Moderator
koje si farove narucio druze ?
originalne sa lecom njegove ili one jeftinije sto im je i zmigavac i far u jednom dijelu ?
 
Član
hvala druze!farovi su novi 250eura samo farovi!a visokonaponski trafo i ecu za xenone vec imam to sam skoro porucio,tako da kad dodju montiram i reprogramiram light modul za xenone i to ce biti to!
 
Super Moderator
MLADJO je napisao(la):
hvala druze!farovi su novi 250eura samo farovi!a visokonaponski trafo i ecu za xenone vec imam to sam skoro porucio,tako da kad dodju montiram i reprogramiram light modul za xenone i to ce biti to!

250 eura ? samo tako jeftino :icon_question:
al oni dodju bez lece pa ti posebno ugradjujes lecu ili kako vec ?
jer znam da su prije bili skuplji ti farovi
kod mene su bas ti
 
Član
Druze to je cijena prema meni,imam servis i trgovine auto dijelova,a pored toga radim u bmw-u dugo!Mislim da ce ti sada biti jasno sto je takva cijena!Puna cijena je negdje oko 400-450eur.po komadu!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top