bmw 330d

bmw 330d

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
auto uzivo izgleda 100 puta zesce jbg.ovo sam slikao mob.tako da slike nisu nesto,ali bice ih uskoro jos!
 
Član
ODLICNA BENGA...PRAVO MI SE SVIDJA.. TU SMO I STO SE TICE KONJA...CUVAJ JE I SRETNO U DALJNJIM RADOVIMA..
 
Super Moderator
a znas ti sigurno iskljuciti DSC 100% jel tako
to je super stvar al nekad i nije :D.... iskljucis ga i nece ti elektronka nikako pomagat makar pretjero preko svih granica
 
Član
Dobar Bmw :cool:, mjenjaj ovu prednju karambolku i jos malo ga spustiti i to je to :123:.
Kad si ga ti kupio i koliko te je izasao .. A ove felge na njemu koja su sirina? i gdje su ti te 9,5 jota prednje i 10,5 zadnje sto si naveo gore u postu .
 
Član
Benga je i vise nego odlicna. Stvarno super, pogotovo mi se svidja, sto ima puno opreme.
Nego kazes fabricki ima bi-xenon? Ja koliko vidim, to uopste nisu xenon farovi. Originalni xenon farovi moraju imati, uredjaj za pranje farove, i kod BMW-a su sociva.
I bez tog je auto odlicno, ali eto samo onako cisto informativno.

nego otima li se to auto ovako?:123::123::123:
 
Član
auto sam uzeo u njemackoj prosle god.izasao me sa carinom do reg.33000km a sto se tice felni 9.5 su naprijed a 10.5 su nazad!Imao sam velikih problema sa felnama jer su mi cesale i prednje i zadnje:icon_sad: medjutim to sam rjesio izvlacenjem blatobrana za otprilike 1.5cm sa nekom spravicom i naravno posle toga lakiranje!To sam radio u Njemackoj kod drugara jer ovde mi niko nije mogao da garantuje da ce ga lakirati a da se nista ne poznaje!A sto se tice xenona ja sm ih ugradjivao na kratka,duga i na maglenke i uz to sam stavio neon pozicione prstenove!

otima,otima,zlocko je pravi:icon_evil:,auto strasno ide!pali asc u trecoj brzini jbg.ako se kad vidimo provozacu te da vidis kakav je osjecaj!ja sam u bijeljini!

felge sam uzeo u Tuzli firma Volan mislim da sam vidje negdje na postu da si i ti svoje tu narucio!A sto se tice ovih xenona mozda sam greskom napisao fabricki xenoni,stvarno se izvinjavam!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top