bmw 330d

bmw 330d

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja ne vidim razlog zasto zakljucavate temu 335d,vjerovatno zato sto ste u pravu!ma nebitno totalno!slike auta sam ja slikao DULE i stavio u oglas jer je vlasnik auto kuce u kojoj je oglas dat moj veliki prijatelj!procitaj lijepo sta pise u temi 335d!

Ma totalno mi je nebitan i forum i sve ove gluposti sa njega,ja sam smatrao da ovde ima drugarstva i razumjevanja a ne pljuvanja,zavidnosti koja se ne moze opisati rijecima,ljubomore........!ne znam koji mi je racku bio i da se registrujem ovde,ja auto imam za sebe i to je moj ceif ne vidim razlog zasto bi ja njega slikao i stavljao slike na forum da bi po njemu mogli pljuvati neki za koje je to samo jedan veliki san!VELIKI POZZZ ZA SVE NORMALNE MOMKE!a ostali uzivajte i dalje u vasim snovima!
 
Član
usvoji me:D
svaka cast,predobri auti,stvarno,nisam u toku s tim off-topicom sto je pobrisan,al pretpostavljam o cemu je rijec
bimeri su strojke:cool:
 
MLADJO je napisao(la):
ja ne vidim razlog zasto zakljucavate temu 335d,vjerovatno zato sto ste u pravu!ma nebitno totalno!slike auta sam ja slikao DULE i stavio u oglas jer je vlasnik auto kuce u kojoj je oglas dat moj veliki prijatelj!procitaj lijepo sta pise u temi 335d!

Ma totalno mi je nebitan i forum i sve ove gluposti sa njega,ja sam smatrao da ovde ima drugarstva i razumjevanja a ne pljuvanja,zavidnosti koja se ne moze opisati rijecima,ljubomore........!ne znam koji mi je racku bio i da se registrujem ovde,ja auto imam za sebe i to je moj ceif ne vidim razlog zasto bi ja njega slikao i stavljao slike na forum da bi po njemu mogli pljuvati neki za koje je to samo jedan veliki san!VELIKI POZZZ ZA SVE NORMALNE MOMKE!a ostali uzivajte i dalje u vasim snovima!



obicno su ti seratori najjaci na tastaturi, zato se i prvi uvijek javljaju ;)
ima ovdje normalne raje, zato uzivaj ne obaziri se na ove ;)
 
Član
Obrisao sam ja onu temu,ako hoćeš fino otvori sebi garažu sa informacijama o autu i slikama,bez dalje rasprave ili bilo čega sličnog..
 
Član
brate ... ja sam pravo zbunjen ... neznam vise koja je koja tema ....

ovako da roki nebi ovo obrisao jer inace sta god da se napise on pola pobrise ...

dobar ti je bmw nema sta ... de mi reci bio si na pisti a sux nije bio ... sad me zanima sta ce on reci ...

uglavnom respect tebi sto jest jest
 
@badboy: Ne pricaj gluposti, ne brise Roki nista sto ima veze sa temom samo OFF TOPIC i bespotrebne rasprave...Niti 1 jedini post nije obrisan ukoliko je u njemu bilo nekog "zdravog tijela"...Pozdrav...

@Mladjo: Sto Schumi rece otvori "novu" garazu za onaj drugi BMW i pisi tamo...Ukoliko bude bilo ikakvih rasprava ili tome slicno ide brisanje i sankcije...
 
Član
Mladjo zbog ove neprospavane noci zaobidji Tuzlu narednih 5 godina :lol::lol: a sad salu na stranu, auto o kome sanjam. Svaka cast i nek ti je sa srecom da se navozas i jos hiljadu naj stvari... mah da napisem ne mogu skontati :icon_rolleyes: Uglavnom sve najbolje ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top