bmw 330d

bmw 330d

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
glvu sam najvise radio jer blok nije bilo potrebe da diram!definitivno blow off zakovao!:icon_smile:200eura sam bacio u vodu!
 
Član
auto je cista perverzija preopasno izgleda,ali je i ispod haube tako..nek ti je sa srecom i da ga se navozas;);):cool::cool:
 

MTR

Član
MLADJO je napisao(la):
glvu sam najvise radio jer blok nije bilo potrebe da diram!definitivno blow off zakovao!:icon_smile:200eura sam bacio u vodu!

vidio sam ti post danas , ( ovo sa filterom ) sta si radio na glavi motora , de napisi , hajd
 
Član
MLADJO je napisao(la):
stock obrtni moment je koliko ja mislim negdje oko 450NM a sto se tice maximalne brzine i ubtzanja recu ti samo jedno da bmw535d otkinem kao budalu:123:! a inace max brzina ne znam kolika je jbg.nemam vise brojki sat mi ja samo do 250kmh. ;)

Normalno da ces ga otkinut i nek je ona verzija sa 286 ks ,dosta si laksi ...A imas gotovo isto konja..Tezina ja vazan faktor..
Recimo ja sam na startu dero i 540i E39 i 540i E60.....
 
Član
na glavi je radjeno svasta,usisni kanali prosireni za 5mm u precniku,isjecene vodjice ventila u kanalima da ne bi pravile otpor pri usisu vazduha,sjeceni cicevi ventila i stavljeni veci za dva milimetra,a ujedno ubaceni i veci ventili za 2mm u precniku!izbaceni hidro podizaci ubacene tabletice za stelovanje ventila,izbacen 3-slojni dihtung glave,ubacen 2-slojni debljine0.85mm.
 
Član
brate tako se to radi kad se covjek kuzi u BENVE :) ide to jako fino jbt okretni moment ko kamion ima :)a i solidno zgleda samo nevolim taj M6 style felge nikako previse ih se voza na tim felgama treba ici na nesto malo zajebanije i extremnije za takav projekt :)
 
Član
moze onda kakav bbs preheben bbs
evo moj prijedlog znas i sam da su najljepse felge za e46 :)

4348_0.jpg
 
BHT Ovisnik
da,barem u nas u mostaru ,ljubuskom i toj okolico velika većina e46-ca ima te M6,ove sto skener su perverzne,a bmw je :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top