ASTEROID

ASTEROID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

coyotus bastus je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
Ma nikakav problem druge ... nek onaj "retardinjo" nakiseli guzicu, pa kad se vrati onda na drum ... :lol:
Joj Joj kad ti se vrati retardinjo:icon_twisted:

Hajde momak ... dosta je vise i tebe i tog mora ... posla preko glave, a on kiseli guzicu u slanoj vodi ... :icon_mad:

:lol::lol::lol:
 
RE: Asteroid - Ponovo na tockovima

da....onda fino to zbrusis....ili "presvuces" ili mozes ofarbati keramickim sprejom....mislim meni je ljepse vidjeti motor besprijekorno uradjen nego vanjski cuning stajling izgled.....sto je ljepsi i dotjeraniji motor to izgleda opasnije jace hehehe

evo primjer keramicki sprej


CIMG1843.jpg
 
Član
RE: Asteroid - Ponovo na tockovima

ma bice omotan trakom,samo jos nismo to stigli tako da se nece nista ni vidjeti.
Bitno je da je dobro povareno i da nepustaju varovi...
 
Član
RE: Asteroid - Ponovo na tockovima

SM chip tuning je napisao(la):
ma bice omotan trakom,samo jos nismo to stigli tako da se nece nista ni vidjeti.
Bitno je da je dobro povareno i da nepustaju varovi...

POTPIS
Bitno je da ispunjava svrhu i to je to.
 
Član
RE: Asteroid - Ponovo na tockovima

Posto je Asteroid zapoceo preobrazaj u pravog trkaca, red je da mu malo promijenimo licni opis u tom smijeru. Ovaj dosadasnji look mi je nekako vise za styling, a i pomalo mi je dosadio :cool:

U skorije vrijeme svakako moram farbati prednji branik, gepek, zadnji branik i vozaceva vrata, pa onda cu ofarbati citav auto i gotovo ...

Prijedlozi su sljedeci ...

1.


2.


3.



Nemojte zamjeriti na kvaliteti slika, nisam strucnjak za photoshop ... :icon_smile:
 
RE: Asteroid - Ponovo na tockovima

Druzee,pa sta ja znamm...Mozda bi bilo vrjemee..Al sta ja znamm..Kad je u tebe zajebanoo...ja kad bi ga imao isao bi nesto crno-crveno...al eto ti belaja za unutrasnjost...
ostavi ga ovakoo..nemoj trositi pare..
mada mi se svida ova prva slika;)
 
Član
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

1 i 3

kod 3 bi mozda ubacila one race-flag kocke u narandzastu liniju i stime je isprekidala.. kuzis? :cool:
 
Super Moderator
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

ako vec mora da bude ovako mracno, ko smrt
onda prvog onog gore 1.
ovo narandjasto mi je viska totalno a ako bi ga radio ne bi u crnu
mocniji bi bio bijel i crne felge :D
 
Član
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

drug ... ova slika 3 .. al bez ovog naradjastog na pragovima ... i neznam sta mislis krov u naradjasto jbg...

ja sam vidio dosla neka iz dijaspore golf 4 kod nas crna je ,bijele feluge,bijeli retrovizori,i naprijed na braniku isto ima ova linija kao sto je kod tebe narandjasta samo kod njega bijela i krov mu je bijeli...

extra mu izgleda ...sad opet sve je do tebe ---
 
Član
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

Baba,

prva slika ali da dodaš i ove detalje donje sa treće slike ;)

Ovo preko sredine mi se nesviđa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top