ASTEROID

ASTEROID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

daj nebudalesi...
kakvo sad opet farbanje,ti bas imas viska para.
 
Član
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

Ma brate slika 1 ako ga mislis farbat bice preopaka pravi racer kakve su ovo faše s linijama BO
 
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

ostavi kakva jeste, najljepsa je ;)

ova prva, mocno izgleda ovako crna na slici, ali ce u stvari biti obicna crna boja, nista posebno.
 
Član
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

Opet ja fina vozilica mislim odlicna nemam rijeci stvarno svaka cast vidi se da se dosta truda ulozeno
 

IGY

Član
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

prva i kao sto dottore rece detalji sa trece extra :cool:
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

Moze sa ovom bocnom cizom, al bez ovih dole na dnu, uostalom pravis ga za sebe :D
 
Član
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

brate ne bacaj pare kada vec nemoras znam svakom dodije boja ali uzmi popravi te sitnice i odmah ce biti bolje ,a ako vec rijesis da ga farbas izbjegavaj crnu i uopste tamne boje previse zatvore auto,sa tamnom bojom nece djelovati tako mocno kao sto je sada sa narandzastom,sve u svemu ti najbolje znas ali ja je nebi farbo nanovo :icon_smile:
 
Član
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

Auuu koliko glasova ... ma pravi ste ...

Idemo redom ...

Ofarbao bi ga sutra u B/W, to mi je extra lombinacija za race-look, ali sta cu sa unutrasnjosti ... zato mora ostati kombinacija crne i narandzaste ...
Samo sto crna nece biti obicna, kao sto neko rece, odabrao sam neku sa nekakvim kristalima, pa je otvaraju malo...

2gajs-gt ... ne bi ja to dirao da se te sitnice mogu popraviti, nije mi bas do bacanja para, ali kad je boja takva da zbog jedne pranice moram ofarbati citav branik ... onda mi dodje na isto, a ne mogu je gledati tako krnjavu ...

Ima dosta i novih prijedloga, pa cu pokusati doraditi ove postojece varijante ...

Hvala svima ...
 

JD.

Član
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

narandzasta sjedista i unutrasnjost idu odlicno na bijelu boju ;)

a mislim da se ne isplati farbat citav auto opet u istu kombinaciju boja, ako vec mozes popravit tih par ogrebotina ili sta vec ne valja


ako ces ga farbati skroz, mjenjaj boju heh
 
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

mtopic je napisao(la):
Auuu koliko glasova ... ma pravi ste ...

Idemo redom ...

Ofarbao bi ga sutra u B/W, to mi je extra lombinacija za race-look, ali sta cu sa unutrasnjosti ... zato mora ostati kombinacija crne i narandzaste ...
Samo sto crna nece biti obicna, kao sto neko rece, odabrao sam neku sa nekakvim kristalima, pa je otvaraju malo...

2gajs-gt ... ne bi ja to dirao da se te sitnice mogu popraviti, nije mi bas do bacanja para, ali kad je boja takva da zbog jedne pranice moram ofarbati citav branik ... onda mi dodje na isto, a ne mogu je gledati tako krnjavu ...

Ima dosta i novih prijedloga, pa cu pokusati doraditi ove postojece varijante ...

Hvala svima ...
EEEEEE moj Mirso pravi si ti retard kad se vratim ofarbacu ti ja astru spejom u zelenu tebi najdrazu.:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top