ASTEROID

ASTEROID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

drug ako mene pitas idi na trecu opciju al ja bi prije isao u plavu boja neba i onda bijelo ovako kao sto je sada narandasto
 
Super Moderator
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

al mozda ne bi bilo lose ono ko sto je u fazonu bijelo-crno auto ti napravi crno-bijelo
sve u crno sem krova i felgi
mislim ja nikako ne volim crnu... dok ga operem jebo sebe odma prasina na njemu... bjezi :D
 
Član
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

prva slika...al ne narančasto nego tamno crveni obrub felge a krakovi u tamno plavu.
 
Član
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

hakkler je napisao(la):
prva slika...al ne narančasto nego tamno crveni obrub felge a krakovi u tamno plavu.

i retrovizore u njezno zutu!

mirso.. aman da je 1 favorit :D ili pak B/W
 
Član
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

brate ... ova 3 slika kazem ti bez toga na pragovima ...

ili ovo 1 slika sa ovom linijom na branikom i retrovizore u narandjasto a oko feluga onaj rub isto u narandjasto i savrsenstvo ...... to za retrovizore mozda ...mada nebi lose izgledao
 
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

Isto za prvu kombinaciju najprije...i šta su neki počeli po nekim bojama pucati previše a da ne govorim ova iznad kombinacija crvene i tamno plave :lol:
 
Član
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

i onaj kaze oboji ko nebo plavu .... jos malo i madzid ce svog morat farbati imat ce svi isto :lol::lol::lol:
 
Član
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

ma nista ja to ne bi dirao,ostavis stajlerski look da zavaras protivnika a pod haubom ergela zavidio bi i dobar kaubojski film
 
Član
RE: Asteroid - Pomozite da odaberem ... :)

badboy je napisao(la):
i onaj kaze oboji ko nebo plavu .... jos malo i madzid ce svog morat farbati imat ce svi isto :lol::lol::lol:

sto bi to madzid moro svoga farbati nebi ko jos ima auto plava boja boja neba a da je na street rejsu mislim na trkama a ne styl ili dbl plavaq bi mu extra stajala jer bi bio izgledao previse njezan za rejsa a kada krene prava azdaja
 
Član
RE: Asteroid - Ponovo na tockovima

black_devil je napisao(la):
Druzee,pa sta ja znamm...Mozda bi bilo vrjemee..Al sta ja znamm..Kad je u tebe zajebanoo...ja kad bi ga imao isao bi nesto crno-crveno...al eto ti belaja za unutrasnjost...
ostavi ga ovakoo..nemoj trositi pare..
mada mi se svida ova prva slika;)

;)Potpis
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top