yugo by dado

yugo by dado

evo u petak se uhvatilo malo vremena pa sam malo jos spustijo auto 1.5cm vise nego stabilan a i esteticki dosta ljepse vidjeti uzivo ovako , a i vozijo sam auto 3 puna dana i napravljeno fini km ja prezadovoljan



 
@RS TURBO-trudim se da bude sto bolji

@eleks -slazemja njega vec 1 godinu dobru sam da mi je se docepati jos koji dan da sam bas bas slobodan za njega da ga dovrsim i onda ce biti bas bas ok za moj ukus
 
evo ovaj vikend se malo radili na sajmu kupovalo prodavalo pa evo uleti nesto medju vremenu i za mog malog ljubimca volan sparco 90 mm dubine brusena koza



 
evo ovi dana se radilo malo na autu uhvatilo se vremena

zamijenjen hladnjak za vodu stavljen nt i sva creva nova posuda za vodu i te sitnice sto idu uz , zamijenjeno sam i razvodnu i komutator bosh 123



stavljen karb 34/34 dmtr

servisiro sam i alnaser cetkice nove i automat podmazano sve

postavljen i volan novi



stvarno sam zadovoljan kako sad ide auto druga prica sprema starom karburatoru stoje naj bitni je mi sad ide u obrtaje kako ja zahtijevam od njega a i sa potrosnjom sam bas bas zadovoljan nado sam se dosta vise da ce da trosi al neke normale mi uzme 9-10 litara
 
drug koji je motor u njemu ?... 1.6 od fiata ?.. ili..hmm super autic samo ofarbaj i sredi neke djelove motora ili probaj naci neku maskicu gore...[/font]
 
Top