yugo by dado

yugo by dado

@edo_benz-ma kaki zamjeriti samo pitaj i ti i ostali sta god zelite tu smaj ada odgovorim sto mogu a to za krajeve jbg nisam ga ja praivjo :d al nece se to primjecivati sad kad ofarbam i taj pod branuk u boju auta
 
ja to prodajem druze :D imam ja toga jos najmanje 7-8 komada a vec otislo 46 javi mi se na pp ili na fb ako te interesuju
 
Član
Ja sam prije 4 godine uzeo jednog yugu 45 da mi cuva parking mijesto bio je ko lampa, i nakon 4 godine stajanj u zatvorenom prostoru znaci nije kisno doso je ko taj tvoj na pocetku, ta radost kratko traje podlozan je propadanju. Neki dan sam mu stavio bosch 3 kraka svijece covjece kad upali dere na gasu, nesto mi blokiraj prednji kocioni cilindar, u ljeto cu se malo zadati oko njega drag mi nesto je@o mater SVOJU. :icon_biggrin:
 
a ja sam mog dotjero perfektnog sto se tice limarije i toga pa sma ga onda polako sredjivo a vozicu ja njega al nad mogu i kad imam vremena al to ce biti neki 1000 km godise da ili ne a sad kad sam ga srdivo uradjena mu je sva zastida sa vrhunskim materijalom jer sam ja sve kupijo u itali za zastitu skoljke pa tako da se nadam da ce da traje duze
 
evo juce se neke sitnice radile oko ove skalamerije moje nista narocito postavijo osvjetljenje led na tablicu zadnju i malo stelovanje ovjesa za brdske trke se sprema pa mora biti kako treba

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tq6P3ATfu1E&feature=youtu.be[/video]



na slikama izgleda kao da su plavi ledovi al nisu vec su cisto bijeli i vidi se to je malo reci
 
Član
koji je u tebe prenos druze
ovu drugu si razvukao ko januar jbt i nekako kao da izgubi snagu kad presaltas u 3cu
moguce da je do snimka ali tako mi se cini
fin mu je zvuk
:123:
 
prenos je 17/64 za sad a da iso je lose bas izgledom kao 1.1 dobar jer karburator me nesto zezo pa nije htjeo u obrtaje nimalo al sacu da stavim 34/34 dmtr sa poliranom granom sve reparirano nanovo mora da ide onda
 
imam ja druze 4 mjenjaca kuci stavljo sam 13/53 sa ovim motorom nemoze samo slajdra nevalja a sa 17/64 ponekad je isto kratak ka dje ok karb al sad imam kuci 34 pa ce on gore ici i ima da prva onda jos 2 pumpe goriva ga napajaju inema da zahvali :D
 
Član
ovo je ljudi uzobala a onde gdje presaltao u 3 jos veca dovezite vi svoje auto pa stisnite onde da vidimo koliko ce povuci moze da prica neko ko nezna kakav je ovde put gdje snimano !!!
 
Top