yugo by dado

yugo by dado

@bucky_mb@yahoo- pa to je glupost da se uradi sto malo izgubi sam sto ja nemam kad a motor je nov sav od a do z radjen kod jednog od naj bolji trkaca u itali tako da ne sumljam u motor ni malo tu pr problem bilo oko karburator a nije isao u obrtaje dovoljno a i imam gore jednogrlni osto od kad sam odradjivo motor jos vidjeces na sledecem snimku kad uradim kako ide sa 34/34 , a kao sto kaze nesobrzi tu je bas zeznuta malo uzbrdica gdje sam presalto jer bas tu pocinje jos veci uspon al na video se ne primjecuje nije lako to brdo za izvuci bas bas kako se cini
 
Član
lijep jugica nema sta!! samo druze ako ces na trke sa njim skidaj taj mjenjac stavljaj 13/53 sa skracenjima obavezno i mjenjaj karburatore obavezno dva dvogrla karburatora
 
@gomba34 - druze imam vec sracenja a sve mjenjace sto imam su radjeni na trkacki nacin ovaj je 17-64 i osjecam da je na momente pokratak mi puno slajfuje i imam cak gore i blokade diferencijala tu sve je ok samo karburator me zezo taj dan jer gore je jos jednogrlni od starog motora 1.1 to je samo radi odradjivanja motora imace sam kupujo nov 34/34 dmtr weber sa poliranom granom pacemo da vidmo onda kako ide
 
Član
jel to i u tebe skrga u drugu kad ga ubacis brzo ,ide isto kao kod mene samo sto je u mene prejak na zvuku ,jel sa 5 br ili 4brzine
 
@GOCMAN 45-ne skriga u mene ni u jednu cak ga na obrtajima vecim mozem da saltam i bez kvacla a na ovom mjenjacu je 17-64 5b sa blokadom diferencijala imam i 19-74 koji koristim kad idem na duze relacije a to sto se cuje kad saltam je zvuk na auspuk pukne jer mi je pojaka bregasta pa ti se cini da skriga na video uzivo cujes koda neko pistoljom puca iza kad saltam ::D:123:
 
Član
Aferim, baš volim vidjeti kad neko ovako pedantno i s puno ljubavi sredjuje auto koje za vecinu prestavlja "obicni krs". Puno srece u daljnim radovima !
 
evo zbavilo se jos neki stvarcica za auto pumpa za gorivo elektricna jednu za rezervu malu maketu yuga veliki hladnjak NT sa svim dodatnim novim stvarima






 
Top