yugo by dado

yugo by dado

Član
Adnan Kulauzovic je napisao(la):
drug koji je motor u njemu ?... 1.6 od fiata ?.. ili..hmm super autic samo ofarbaj i sredi neke djelove motora ili probaj naci neku maskicu gore...[/font]

Drug izgleda da nisi pratio project,auto je ofarban i to odlicno :cool: yugic je extra,a za volan da ne govorim ;)
 
@Adnan Kulauzovic- auto je sav ofarban i slozen je po mom ukusu pregledaj malo temu vidjeces sve radove sto sam uradijuo za 2 godine
 
Član
Prelistah temu od pocetka sta da kazem svaka cast na ovome samo tako nastavi ljepseg yuga u zivotu nisam vidio;);)
 
@edin.m - sta da ti kazem hvala na komplimentu trudim se koliko mi vrijeme slobodno zahtijeva da radim oko njga toliko ga i radim
 
Član
svaka cast ,projekat za 10 samo naprijed
ovako je moj prijatelj uradio svog yugica
x4INH.jpg
 
@SpidiBrat - dada fin je to je bolje receno rupa bez dna :D

@CUPRA SX - hvala poznat mi je taj yugo znam dosta o njemu jer sam bas bas ljubitelj zastave pa se sve cuje i sazna :D
 
nista narocito auto upaljeno u petak istjeran iz garaze provozan u petak i subotu malo napravljeno oko 600 km kuliranja pa su mu stigli i novi pokloni mdju vremenu

presvlaka za volan kad je garaziran da ne blijedi volan


kupljen i sav sistem kocni nov diskovi ventilirajuci BREMBO 240MM glavni kocni cilindar sa vecom litrazim i vecim cilindrom zatim nove celjusti tako i silikonska crijeva na sva 4 gocka
 
evo me opet malo prosli ponedeljak naso sam se malo sa drustvom na stazi u zaluzanima to nam je bilo ono vise druzenje super bilo samo mene zezala malo istalacija od alarma al sve u svemu ok bitno je druzenje :D
evo i koja fotka








krug kroz banja luku pice sa drustvom na omv i svako na svoju stranu :D
 
Član
Druze svaka cast, ovo je nesto sto se ne vidja svaki dan, sve je na svom mjestu. Sretno u nastavku radova. ;)
 
evo danas odradjen tehnicki i registracija sve proslo ok sve u normama osim sto sam se hlavijo na valjcima :D pa sam moro da ulkazim na kikvers na izlau al ipak ista prica zadnji kraj predje predji se zaglavi pa me cupo vani viljuskar :D





 
Top