VW LuPO

VW LuPO

Član
auto je totalno zanimljiv, vidim ga cesto kod fakulteta tamo, parkirao sam se jednom kraj tebe
 
Član
ArminM je napisao(la):
auto je totalno zanimljiv, vidim ga cesto kod fakulteta tamo, parkirao sam se jednom kraj tebe
Hvala,to mi je bio cilj ;) vidio sam i ja pola par puta,dok si jos imao crvene trakice na felgama :icon_biggrin:
sandy_mo je napisao(la):
Extra izgleda, samo nastavi :cool: :cool:
Trudim se :icon_smile: hvala :cool:
nenad je napisao(la):
Uzivo izgleda puno bolje, vidjam te stalno u prolazu, bas je pojava na ulici :)
Hvala puno komsija :cool: :cool:
 
Član
posao ti ja kuci kad ono lupo parkiran reko koju fotku da napravim aa et vidis nisam te pito dali smijem:D..cak sam cuo ispred mene cure ti hvale auto kaze bas je simpatican.....:icon_smile:
scaled.php

scaled.php

scaled.php
 
Član
Soju je napisao(la):
meldo lupo je ko bombona...uzivo je prelijep :D

Hvala jusko :cool: :cool:

soffa je napisao(la):
posao ti ja kuci kad ono lupo parkiran reko koju fotku da napravim aa et vidis nisam te pito dali smijem:D..cak sam cuo ispred mene cure ti hvale auto kaze bas je simpatican.....:icon_smile:

Najvaznije od svega je to da cure komentarisu i da im se svidja :icon_smile: a cuj smijes li ccc,gdje ces to pitat..sad mi krivo sto ga ne opra danas :D Hvala za fotke ;) ;)

nedim98 je napisao(la):
Extra ti je lupo ;) krov mi se svidja kako si uradio

Hvala druze ;)
 
Član
Zeran je napisao(la):
dobar Loop. Ja bi mu ofarbao ove crne lajsne u bijelo...

pozz
Hvala ;)
I ja bi rado ofarbao lajsne,ali bojim se da to nece spadat,jer ove lajsne nisu namjenjene za farbanje,neka cudna pastika :icon_rolleyes:

Death_beat je napisao(la):
retrovizore ili zeleno ili kao krov. lajsne u bijelo. pa nekad poslije i branike u bijelo :cool::cool:

Retrovizore i lajsne OK,ali branike nikako :D jer sam vidio par bijelih s ofarbanim branicima i meni se licno ni malo nisu svidjeli,nekako ih to smanji..u svakom slucaju,hvalaa ;)
 
Administrator
bilo je par tema oko farbanja lajsni i moze se odraditi da ne spada boja, samo kvalitetna priprema je bitna. Potrazi malo na forumu, mislim da imaju detaljna objasnjenja :)
 
Top