VW LuPO

VW LuPO

Član
Mozes lajsne bijelom folijom odradit jako kvalitetno da se ne peglas sa farbanjem, po meni puno bolja opcija od farbanja ;)
 
Administrator
moze, ali ako je i malo hrapava lajsna, krajnji rezultat će biti nula jer folija preslikava i svaku tackicu :)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
bilo je par tema oko farbanja lajsni i moze se odraditi da ne spada boja, samo kvalitetna priprema je bitna. Potrazi malo na forumu, mislim da imaju detaljna objasnjenja :)

sandy_mo je napisao(la):
Mozes lajsne bijelom folijom odradit jako kvalitetno da se ne peglas sa farbanjem, po meni puno bolja opcija od farbanja ;)

pioneer_09 je napisao(la):
moze, ali ako je i malo hrapava lajsna, krajnji rezultat će biti nula jer folija preslikava i svaku tackicu :)

Ma ja bi njih najradije skinuo,ali neki retard od bivsih vlasnika koji je nesto radio na autu je lajsne s jedne strane zalijepio super ljepilom,i ja pokusavajuci da to skinem,skinem i farbu na jednom mjestu i morao sam ih vratit..a bio sam kod jednog lakirera koji je ocu na 307 farbao lajsne i kaze da to nisu lajsne za lakiranje,imaju gume u sebi ili sta vec,a mozda se njemu nije isplatilo da farba samo 2 lajsne pa je to rekao.bas sam mislio folijom uradit,ali eto sto on kaze hrapava lajsna pa bi se sve vidilo :icon_rolleyes: ajd bas cu potrazit te teme oko farbanja,mozda ima pomoci :icon_smile:
 
Član
Kod nas ima kupit jedna bijela malo deblja folija, mislim da nju kad bi uradio nebi se preslikale sve te tockice, mada i osmirglat lajsnu pa je sprickitovat fino i preko folija i miran si ;)
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Kod nas ima kupit jedna bijela malo deblja folija, mislim da nju kad bi uradio nebi se preslikale sve te tockice, mada i osmirglat lajsnu pa je sprickitovat fino i preko folija i miran si ;)

I to sto kazes,ima kod mene u komsiluku jedna radnja koja radi samo s folijama,vjerujem da imaju malo deblju.a i s tankom da uradim mislim da bi dobro ispalo bez smirglanja.Hvala u svakom slucaju :cool: :cool:
 
Član
imas u knjizarama onu foliju, velicine hamer papira, extra jaka, za vanjske radove dusu dala
jedna ona folija ti dodje 4,5km, strasno dobre a imaju boje koje hoces
to ti je ona folija s kojom sam ja pravio trakice na felgama, eto vidio si trakice, a zalijepljene su bez ikakve pripreme, i opet sam ih jedva skinuo
 
Član
ArminM je napisao(la):
imas u knjizarama onu foliju, velicine hamer papira, extra jaka, za vanjske radove dusu dala
jedna ona folija ti dodje 4,5km, strasno dobre a imaju boje koje hoces
to ti je ona folija s kojom sam ja pravio trakice na felgama, eto vidio si trakice, a zalijepljene su bez ikakve pripreme, i opet sam ih jedva skinuo

Znaci ima samo u velicini hamer papira :icon_question: sad nesto kontam da uzmem malo vise pa da pokusam polijepiti i karambolke,da vidim kako bi izgledalo.u kojoj si knjizari uzimao ??
 
Top