VW LuPO

VW LuPO

Član
Dosao red da i ja predstavim svoj autic.Radi se o VW Lupu sa snaznim 1.7 sdi motorom koji raspolaze sa cijelih 60 ks :D [/u] na autu za sada nista posebno nije odradjeno osim felgica 15",bili su nekad i distanceri ali su skinuti,nastavat auspuha i muzike.magnat sub 1000 w i pojacalo magnat 1600 w,ja preezadovoljan ! na proljece stickeri preko krova i eventualno retrovizora...evo koja slika
1020333z.jpg
1020343.jpg
slika0884.jpg

sticker bomb spreman
slika0994.jpg

slika0988.jpg

ovo je bila samo proba,bilo je i manjih prepravki jer da sve legne kako treba :123:
 
lijep simpatican auto ;) felge super i svidjaju mi se planovi :icon_smile:

samo naprijed :icon_biggrin:

jel to lupo 3L :icon_question::icon_smile:
 
Član
fin Lupo, lijepo mu stoje ove fele, gledao sam neki dan u tuzli, tamo u onoj ulici gdje je kasarna, jedan crni sa OZ felama, nazad izduv na sredini, pravo fin;)
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
lijep simpatican auto ;) felge super i svidjaju mi se planovi :icon_smile:

samo naprijed :icon_biggrin:

jel to lupo 3L :icon_question::icon_smile:
hvala hvala,3l su 1.2 tdi a ovaj je 1,7 sdi,ali potrosnja im je tu negdje :icon_biggrin:

ArminM je napisao(la):
fin Lupo, lijepo mu stoje ove fele, gledao sam neki dan u tuzli, tamo u onoj ulici gdje je kasarna, jedan crni sa OZ felama, nazad izduv na sredini, pravo fin;)

hvala drug i tebi,znam za crnog,svaki dan prolazim pored njega :icon_biggrin:
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
fin autic,samo mu treba ofarbat branike do dna u bijelo ;)
kad ce naljepnica ici na auto?

bilo je i to u planu,ali naletio sam na par slika lupa koji tako uradjen i nije mi se svidjelo,nekako jadno izgleda.ali svakako hvala :icon_smile:
 
Administrator
lijep lupo komsija, stojao sam neki dan kraj tebe na semaforu :) eto uredio sam ti slike malo;)

reci emiru nek predstavi stila:D
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
lijep lupo komsija, stojao sam neki dan kraj tebe na semaforu :) eto uredio sam ti slike malo;)

reci emiru nek predstavi stila:D
hehe,hvala komsija :cool:
bio je stilo na forumu,kad su mu trebali savjeti za sjedista :icon_biggrin:

nedim98 je napisao(la):
Fin Lupo svidja mi se :icon_smile:

drago mi je da vam se svidja :icon_smile:
 
Član
Lijep ti je autić, baš mjera.. Samo savjet da ove chrom okvirove tablica skineš i staviš dvostranu traku, biće puno ljepše.. Također i zadnji znak da baciš u crnu kao i prednji da bude jednako, plus ovo što si ti zamislio i eto savršenog Lupa
 
Član
Schumi je napisao(la):
Lijep ti je autić, baš mjera.. Samo savjet da ove chrom okvirove tablica skineš i staviš dvostranu traku, biće puno ljepše.. Također i zadnji znak da baciš u crnu kao i prednji da bude jednako, plus ovo što si ti zamislio i eto savršenog Lupa

kao da mi citas misli :cool: bas neki dan kontam da zadnji znak uradim u crno,a i okvirove takodje planiram skinuti,samo ne znam koliko mi je ta traka pouzdana ? mislio sam zavrnuti tablicu direktno u branik :icon_rolleyes:
 
Član
nemoj bezze busit tablicu i karambolku jer nema potrebe, fino kad skines okvir ocisti povrsinu, i na vise mjesta stavi one dvoslojne trake i nece spast sigurno
ja imam neku zelenu, jako dobra
 
Član
meLdiN_93 je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Lijep ti je autić, baš mjera.. Samo savjet da ove chrom okvirove tablica skineš i staviš dvostranu traku, biće puno ljepše.. Također i zadnji znak da baciš u crnu kao i prednji da bude jednako, plus ovo što si ti zamislio i eto savršenog Lupa

kao da mi citas misli :cool: bas neki dan kontam da zadnji znak uradim u crno,a i okvirove takodje planiram skinuti,samo ne znam koliko mi je ta traka pouzdana ? mislio sam zavrnuti tablicu direktno u branik :icon_rolleyes:

Tablice mi drzi 2 godine, spojler na krovu isto 2 ipo godine, ma ni pomaklo ;)
 
Top