VW LuPO

VW LuPO

fin lupas,mozda bi mu bolje odgovarale neke manje ali sire fele,i kada ce ici malo u pod?

evo jedna slaja ex lupasa od mog buraza pa ti se mozda sta dopadne s njega



Uploaded with ImageShack.us

;)
 
Član
Frenkie-3B je napisao(la):
fin lupas,mozda bi mu bolje odgovarale neke manje ali sire fele,i kada ce ici malo u pod?

evo jedna slaja ex lupasa od mog buraza pa ti se mozda sta dopadne s njega
[/URL]

Uploaded with ImageShack.us

;)

Kod mene je najveci problem sto sve otac finansira,a ajd ti sad cojka od 40 i kusur godina nagovori da ti kupi ove steffanke,njemu je to stara petokraka s golfa keca :D rado bi ga zakuco,ali ako se ne moze do vikendice popeti,beskoritan mi je,mozda nekad u buducnosti :icon_smile: a pitao sam tvog buraza jednom za farove..Hvala ;)

armaGSI je napisao(la):
bas mi se svida ;) samo nastavi i postavljaj slike :icon_smile:

Hvala druze ;) ;)
 
Član
Odlicna je ova boja,a marka RenCo mi je odlicno poznata iz fisa :D Super mu je leglo,na bijelu boju auta svaka ova drecava boja odlicno legne jer pravi dobar kontrast:icon_biggrin: i ja sam svoje celicare konto ovom bojom al nece mi se uklopiti na crvenu boju auta.
 
Član
vladica85 je napisao(la):
Odlicna je ova boja,a marka RenCo mi je odlicno poznata iz fisa :D Super mu je leglo,na bijelu boju auta svaka ova drecava boja odlicno legne jer pravi dobar kontrast:icon_biggrin: i ja sam svoje celicare konto ovom bojom al nece mi se uklopiti na crvenu boju auta.

I iz binga :D Hvala ;)
 
Član
lijepo izgleda jos samo da ga malo operes i spustis. :cool: :cool:
Jesi ista radio sa onom folijom sto si stavio slike?
 
Član
ovako mi felge izgledaju jaaako male. ali siguran sam kad bi ga malo spustio da bi to bilo to. i stefanke kad bi imo nije to too dok ga ne spustis. aali eto, kako i sam kazes, situacija sa financijama ti je takva kakva je . ugl. predobaaar lupoo. ;)
 
Top