Vijesti iz F1

Vijesti iz F1

CAVALINO je napisao(la):
Tebe sam druze ceko , nesto ti je McLaren i Hamilton utanjio bez zeze sta se desava???

Moracemo da se s drugim Mercom ganjamo tj.BRAWNOM, bolje ti je sad da gotivis Butona .


pa ja ne vidim Ferrari nigdje ??? :D

ja necu nista da pisem dok sezona ne pocne jer samo moze doci do svadje , a vjerujte sve citam i pratim ;)
 
Početnik
drug,mislim da forumi nisu mjesta za svadje i prepucavanje,ti mozes nevolit Ferrari ja mogu nevolit Mercedes al uzajamno opet se trebamo postovat kao navijaci i mislim da je to prava draz sporta,

ti se ne moras slagat s mojim misljenjem i misljenjem drugih kao sto se ni ja nemoram slagat s tvojim al ipak trebamo se cijenit a prepucavat i svadjat ,mislim da to ne vodi nicemu

;)
 
zato i ne komentarisem , ali procitaj malo komentare , i zamisli da sam ja govorio za vozace Ferrarija sto su oni za Hamiltona ;)

ja samo cekam sezonu i da sa dokazima moze neko nesto reci a ova testiranja niti ko gleda od nas , samo ovo sto prociatmo znamo , a sve je to taktika tako da......
 
Član
PAR NOVIH PRAVILA ZA SEONU 2009

SPORTSKI

Prvak će biti onaj koji bude imao najviše pobjeda
u slučaju da 2 vožača na kraju sezone imaju isti broj pobjeda onda odlučuje dosadšnje bodovanje (10-8-6-5-4-3-2-1)
znaći da je ovaj pravilnik prošle sezone titula bi otišla za Brazil
Testiranja tokom sezone će se smanjiti u pola


Tehnički

uvođenje Hybridsistema KERS

slicks mjenjaju dosadšnje gume sa profilom

8 motora po sezoni i vožaču

troškovi i unapredivanje motora skraćiva se na 8miliona po timu i sezoni

TODT NAPUSTIO FERRARI

Predsjednik Ferrarija, Luca di Montezemolo, danas je potvrdio kako je Jean Todt napustio talijanskog proizvođača automobila.

Todt je od 1993. do 2007. godine bio upravitelj Ferrarijeve F1 momčadi, nakon čega je godinu dana izvršavao dužnosti glavnog izvršnog direktora kompanije.

"Jean Todt je bio jedan od vodećih protagonista Ferrarijeve priče tijekom posljednjih 15 godina," rekao je Montezemolo. "Vještina i strast su uvijek karakterizirale njegov rad, ali i pridobile moje osobno poštovanje i naklonost, kao i poštovanje cijele kompanije i svih entuzijasta propetog konjića.

Želim mu sve najbolje u budućnosti, koja će se, nadam se, pokazati iznimno zadovoljavajućom u osobnom i profesionalnom pogledu. Sve ove godine koje smo proveli zajedno - uključujući pobjede i teške trenutke - skovale su neraskidivu vezu između Jeana Todta i Ferrarija."


RENAULT NASTUPA S KERS-om

Renault F1 tim je odlučio probiti led i postati prva momčad koja je potvrdila korištenje KERS (Kinetic Energy Recovery System) sustava na prvoj ovosezonskoj utrci, V.N. Australije.

McLaren, Ferrari i BMW Sauber se još uvijek nisu izjasnili oko korištenja KERS-a u Australiji, dok su preostale momčadi - Williams, Toyota, Red Bull, Toro Rosso, Brawn GP i Force India - spomenuti sustav odlučile isprobati kasnije tijekom godine.

Odgovor na pitanje je li Renault odlučio nastupiti s KERS-om jer vjeruje kako je njihov sustav dovoljno pouzdan ili njime želi ostvariti prednost ili nadoknaditi zaostatak u odnosu na konkurenciju malo tko zna, stoga ćemo se za odgovor morati strpiti još desetak dana.
 
Član
teretanas je napisao(la):
Kako god okrenes F1 nije sto je nekad bio!

100% u pravu a kad bi ti počeo pisati šta sve ide u 2010 sezoni ogadilo bi ti se još više ,kao prvo ludih vozača je sve manje a politika... to je uvjek sranje
 
Član
Hakinen,jos uvijek sam za njega ;)
jos da je imao srece,da nije ostao bez goriva pred ciljem,pih,dr bi sve bilo:D
 
Početnik
slazem se ovim pravilom ko ima vise popjeda i sampion je,jedino pravilo koje je i donekle uredu,

neka najbolji bude i sampion,

a sto se tice Mozlija i Bernije,oni me posjecaju na nase ministre u vladi prije bi se zena odrekli nego fotelja...
 
Član
CAVALINO je napisao(la):
Igleda da je kod Hamiltona onaj strasni talent izlapio , hehehehe , njemu i jest mjesto u sredini a ne na vrhu



koliko znam predprosle sezone je hamiltonova prva sezona u f1 i izgubio je titulu u zadnjoj trci a prosle sezone, tj njegova 2, je osvojio. tako da nema sta da se prica o njegovom talentu to dovoljno govori, a pogotovo njegove god
 
Početnik
galebu2 je napisao(la):
CAVALINO je napisao(la):
Igleda da je kod Hamiltona onaj strasni talent izlapio , hehehehe , njemu i jest mjesto u sredini a ne na vrhu



koliko znam predprosle sezone je hamiltonova prva sezona u f1 i izgubio je titulu u zadnjoj trci a prosle sezone, tj njegova 2, je osvojio. tako da nema sta da se prica o njegovom talentu to dovoljno govori, a pogotovo njegove god

Pregledaj utrke pa ce ti MOZDA bit jasno,i kako je postao sampion,mislim, ti koji ga zovu sampionom i smatraju sampionom.;)
 
Top