Turbo ili Nitro e46 330ci

Turbo ili Nitro e46 330ci

Član
pa mora li u prve 2 brzine pun gas,realno i zadnja vuca sa preko 400 slajdra sa normalnim gumama u 1 i u 2,ako mora onda semi slick guma,ogranicen diferencijal i rjesen problem :)
Pa ne mora samo kazem, svaki start mora na leru :D za te stvari zakon 4x4 vozila ;)
Na TS Gradiska bio je Golf 2 1.8T sa oko 300ks, a turbina mu puni na 0.7, kaze covjek moze puno vise dobit ali nema potrebe, vozi ga u 3. i po gasu a on pocne kopat :D ;) e sad jest da je vjerovatno golf manje mase ali opet...
 
Član
Ja ne znam sta se ovdje desava, covjek fino pitao za savjet a vi ga napadoste, pa nikako nije lijepo, jel trebamo sada svi tako na svaku temu pa da nam forum ode u k.... to sto je covjek pitao za ozbiljnije prepravke na motoru ne znaci da ne zna nista.
@adem93 ja te licno podrzavam i nadam se da ces uspjeti da izvuces jos snage iz svog bavarca a na ove sto te napadaju najbolje ne obracaj paznju i opusteno :)
 
Pa ne mora samo kazem, svaki start mora na leru :D za te stvari zakon 4x4 vozila ;)
Na TS Gradiska bio je Golf 2 1.8T sa oko 300ks, a turbina mu puni na 0.7, kaze covjek moze puno vise dobit ali nema potrebe, vozi ga u 3. i po gasu a on pocne kopat :D ;) e sad jest da je vjerovatno golf manje mase ali opet...
nekad ni 4x4 nije dovoljan :D
 
Član
Svaka ti cast druze na ovom , kako si smiren i sve , bembara ti je cudo , par detalja imas viska , rekao sam ti u temi ,
Sto se ovoga tice , iskreno nisam se susrecao sa ovim , samo sto sam cuo i vidio , tako da ti vele sta ne mogu reci


Kako je ovaj ubacio , da si pitao za golfa , svi bi te podrzali :D , jbg to je tako , jest skuplje za BMWa ali se moze uraditi sve..
I ne treba da je toliko skupo , uzme se kompresor kakav i malo maste i trebalo bi licit na nesto,,,
 
Član
I mene lozi taj kompresor g power gdje kupit a da nije neko krhno cijenu fino ide do 306 ks bez veci prepravki :)
 
Član
SK Plus SK1 SK2 SK3 SK4

Hubraum: 2979 ccm

Verdichtung: 10.2:1

Maximale Leistung: Maximaler Drehmoment: Preis Einbau



275 PS 345 NM 3.990,00 259,00

320 PS 400 NM 6.466,00 1.035,00

340 PS 410 NM 7.155,00 1.293,00

370 PS 430 NM 12.410,00 1.552,00

cijene su u EUR-ima
 
BHT Ovisnik
Ja te mogu uputiti covjeku koji ti to moze uraditi,ali kontaj bruku para za to. Prvo samo dijelova ti treba masna svota,pocevsi od turba, od kovanih klipoova i klipnjaca,, IC-a pizdarija,zatim racunaj da moras uraditi i VEMS ili nesto slicno sto kosta, pa onda ruke na to sve, naravno nece prvi put sve to savrseno raditi. Za obicnu kvalitetnu generalku treba dosta novca. Ja neznam koliko si financijski podrzan, za ovo ti treba mnogo,mnogo jednostavnije je uzeti e90/92 335i, jedino sto bi e46 turbo bio pojava... U svakom slucaju koliko god da mislis da kosta i koliko ti kaze netko tko bi radio racunaj jos mnogo vise jer nikada to ne bude to
 
Top