Turbo ili Nitro e46 330ci

Turbo ili Nitro e46 330ci

Član
Relly80
Znaci ako sam upitao sta da uradim da dobijem vise ks ,da ugradim nitro ili turbo na 3.0 benzinca ja sam neznan ili nepismen ??ocigledno ako sam postavio pitanje ovdje trebam nauciti prvo sta je sta , pa cemu onda to pitanje da postavljam u opste i u koju svrhu?
Ja ovdje trazim savjet , kako i zasto od osoba koje su nesto uradile u tom pravcu a ne od takvi kao ti sto lupaju po forumu.
Ja znam sta je Nitro a sta je Turbo i koja je svrha cega ali se interesujem striktno za povecanje ks u odnoso na vrijeme trud i novac. Al nebitno ...

Kazem nebi da mijenjam Auto nego samo da uradim nesto na svom 330ci u pravcu povecanja ks .Dali je neko radio nesto slicno ?
 
Član
Steta sto lupam, a nisam u pravu :)
Neces ti nista od toga napraviti, ima takvih mnogo, mnogo price-malo zalaganja. Nek je tebi sa srecom, i ako te to iole zanima, savjetujem ti da prodjes malo po trkama, od toga se pocinje.
Mada, kad si vec bezobrazno nastupio, naravno da TI NE ZNAS sta je turbo, sta nitro, nemas LICNOG iskustva sa istima, stoga NE ZNAS i NE MOZES DA ZNAS pravila takve igranke.
 
Poslednja izmena:
Član
Od ovo dvoje odgovor je NISTA. Nitro na cesti je samo za F&F filmova, a kvalitetan turbo je preskupa igracka za tebe kao sto sam rece. Neke gluposti da ubacujes, samo te moze glava zaboljeti.

Za te pare uradi neke sitnice koje ce te usreciti, neki bolji izduv, enterijer i ostavi za goriva. I tih 170 ks ti je itekako dovoljno. Ne spremas auto za race.
 
Član
ti klipovi koje vec imas u autu nece podnijet nitro sistem, mozda na par sekundi , kao sto vec znas nitro treba da se puni, treba da se raspitas gdje se to puni jer ga na benzinskoj neces naci.
 
Član
Na telefonu kucam pa slovo promasio :D

Lijepo je to sve zamisljati i u glavi sloziti, al vjeruj mi da ti je bolje ne zaebavat se s tim. Konja imas i viska, a od tog te moze samo glava zaboljeti. Pare ako imas, ostavi za goriva i uzivaj ;)
 
Član
Ljudino trazio sam savjet a ne skolu od tebe sta znam sta ne znam ! Kupio sam auto i sve sto sam htjeo i rekao to sam i u radio ne znam koja je tvoja bolest?
 
Član
Emir mozda si iu pravu k&n panel filter i promijeniti kompletan izduv pa mspu motora trebalo bi ga jos malo dici makar na 250 ks lakse je racunat
 
Član
Emir mozda si iu pravu k&n panel filter i promijeniti kompletan izduv pa mspu motora trebalo bi ga jos malo dici makar na 250 ks lakse je racunat

Hehe, od turbo nitro masine do KN filtera i lonca, nema sta, stvarno si o tome ozbiljno razmisljao i ulozio mnogo truda.
Svi bi mnogo ks i NM, za 100 EUR, a da nije rizicno i da se vozi svaki dan bez kvara, i najvaznije, i najstrasnije, bez i malo znanja o materiji.
Steta, NE MOZE, tacnije nije steta, tako je jedino ispravno.
Ljudino, nek je tebi sa srecom, nemam ti sta reci drugo, jer NE zelis da sagledas realno situaciju i istu prihvatis.
 
Član
Tacno ti si mentalno nestabilna osoba!!
Pa de allahati postavi ti taj neki svoj rad majstorcino.. Fino sam pitao za turbo i nitro i par osoba kaze da je to ne isplativo itd , pa ok uradit cu onda neki sitnica ak budem htjeo vise ganjat cu m3 i to je to .. Koji je tebi k... ba ??
 
Top