Spisak radara u BiH

Spisak radara u BiH

Član
jesil ti cuo sta se desilo vasim policajcima u zepcu,,prije ne znam tacno koliko vremena,al vijest je jos uvijek aktuelna

gdje je ta kamera na izlazu iz zenice,ja uvijek odatle vozim kao ljudjak,al nikako nisam vidio kameru,nije mi doduse nikako nista ni doslo,a sedmicno idem dva puta za travnik
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
elmir je napisao(la):
u mene rodjak dobio koliko znam 200km kazne i 2mj. vozacka, uslikala ga neka kameica kod zepca.. neznam koliko je vozio al je vozio bas bas brzo pa je tolika kazna dosla.. dakle nije najmanja ta od 100KM i 1 mj vozacke

grijesis, to je moguce ako je iso brzo i proso kroz crveno u isto vrijeme...
najveca kazna za jedan prekrsaj po novom zakonu je 100 kajemova ;);)

Jel' to znači i za balon kad pušeš... ista je kazna kad napušeš 0.6 % i 2.5 % ?
 
Član
Sta je se desio policajcima u zepcu?ova kamera na brankovicima 70km/h neslika slika iznad72
P.s moras imat tocan km/h sat
 
Član
Koja sam ja budala ..... Prije 2 dana ,dole na OTOCI zaletio se,blinka zeleno i prodjem ja kroz zeleno 100 km/h ,kad nešto blicnu ,ma nisam ni razmišljao o tome da ima tu kamera. . . i prodjem . . . . Večeras opet budala da prodjem gužvu ,vidim svi nešto usporili 120 km/h ...i opet blicnu ....e eboga reko da se vratim da vidim šta je ....kad Kamerica :( ,mogu im halalit 200 km minimalno .....ode topli obrok za 2 dana ...boze sacuvaj !:icon_cry::icon_cry:
 
Član
NA OTOCI (gdje je merkur pa na raskrsnici)PREMA GRADU KAD IDES S TE STRANE ,IZNAD SEMAFORA 30 METARA POSTAVLJENA . . . IMA FIN NARANDJASTI BLIC :)

NISAM ODAVNO BIO NA FORUMU I TO JE TO :cool::cool::cool:

EVO MALO DA DOČARAM :)
 
Član
Pa pisalo se o toj kameri na prethodnim stranicama, citajte malo, 5 minuta za prelistat ovu temu moze vam sacuvati para a i vozacku :icon_confused:
 
Legend
Amir_VW je napisao(la):
Koja sam ja budala ..... Prije 2 dana ,dole na OTOCI zaletio se,blinka zeleno i prodjem ja kroz zeleno 100 km/h ,kad nešto blicnu ,ma nisam ni razmišljao o tome da ima tu kamera. . . i prodjem . . . . Večeras opet budala da prodjem gužvu ,vidim svi nešto usporili 120 km/h ...i opet blicnu ....e eboga reko da se vratim da vidim šta je ....kad Kamerica :( ,mogu im halalit 200 km minimalno .....ode topli obrok za 2 dana ...boze sacuvaj !:icon_cry::icon_cry:

ja bih se vratio i razvalio kameru.
 
Član
jadan ja ... bas od socijalnog do grasa i nazad bas gasam jer znam da tu nije bilo kamera...:icon_mad::icon_mad:
 
Član
Hahahah :lol:

A ljudi skuzite samo gdje su senzori, do senzora mozete i 150, lagano kocnica i opet po svom :D

Ove kamere su pravo dobre za trkanja, znas da niko nece krenut prije, na crveno :cool:
 
Član
izgleda da je na otoku prenijeta ona iz titove... jer je izgledom ista, izlijepljena nekim slicicama, a jaran mi rece da vise u titovoj nema...
 
Početnik
cuj dobro za trkanja :123::lol:
vidjam strasne trkace kako voze 50km/h tristo metara prije kamere valjda ih strah da im tati ne dodje prijava...
pa svako ko osim pjesme na playeru primjecuje i nesto drugo oko sebe primjeti i onaj trokut zaljevenog katrana ispod semfora ili na cesti gdje nema semafora a ima stacionarni radar
i fino si to rekao 150 do senzora i kocenje (teoretski moguce)
jer taj trokutic sluzi za izracunavanje vremena od tacke a do tacke b koje ocitavaju senzori i u odnosu na vrijeme za koje predjete tu udaljenost izracunava se brzina,koja ukoliko se probije aktivira kameru (u slucaju sa semaforima,kamera je aktivna za vrijeme +2sec od paljenja crvenog svjetla i slika sve sto prodje preko tog slatkog trokutica)
ako ste ispunili sve sto treba dobicete najskuplju mogucu sliku trenutno u ponudi ;)

p.s. da ne posthuntam :D
@emir_89
postoje samo dvije kamere u kantonu koje se premjestaju iz postolja u postolje a mi ne znamo gdje je koja dok neko nekaze slikalo me :D
zato to nije ista kao u titovoj
to je samo isti model postolja i da u titovj ima jos uvijek bar je bila prije nekih sat dva
 
Član
Pa nije je bilo u titovoj jedno vrijeme, nisam prolazio danas pa ne znam jesu li je vratili.

Bilo je ostalo samo ono postolje, al bez kamere :icon_biggrin:

Inace, jel ilegalno da sami uzmemo oznacavati kamere? Stavljati oznake 50-ak metara ispred kamera, spasilo bi mnoge...
 
Top