Spisak radara u BiH

Spisak radara u BiH

Početnik
pa rekoh ti da postoje samo dvije kamere koje se premjestaju i trenutno nije u titovoj, gdje je ne znam
vjerovatno jedna na aerodromskoj cesti a druga na otoci jer su to nove lokacije pa treba na foru nahvatati love...
nego kako si to ti zamislio oznaciti kamere??
i ja mislim da je svako oznacavanje reklamiranje ili pisanje grafita bez dozvole opstine nelegalno hmmm
 
Član
Pa zato pitam jel legalno il ne :icon_eek:

Mogli su ih i oni oznaciti, a ne hvatati ljude na foru.

U Eu gdje sam bio, svugdje su bile oznacene kamere...
 

IGY

Član
i kod nas su van grada sve kamere oznacene, gdje je kamera ima znak da je radar kamera, a gdje su oni brojaci prometa takodze ima znak da je brojilo prometa
samo po gradu nema, a sto ?
pa vrlo jednostavno da hvataju na foru:D
 
Početnik
jedino mjesto gdje sam ja vidio upozorenje kod nas je u lukavici
pise RADARSKA KONTROLA
i nigdje vise govorim izvan grada

a na koju foru hvataju ljude
pa idioti se sami hvataju...
 
Član
U naseljenom mjestu na 20 preko ogranicenja, na otvorenom mogu i 10 km/h preko ogranicenja slikati :icon_biggrin:
 
Član
1.6D je napisao(la):
cuj dobro za trkanja :123::lol:
vidjam strasne trkace kako voze 50km/h tristo metara prije kamere valjda ih strah da im tati ne dodje prijava...
pa svako ko osim pjesme na playeru primjecuje i nesto drugo oko sebe primjeti i onaj trokut zaljevenog katrana ispod semfora ili na cesti gdje nema semafora a ima stacionarni radar
i fino si to rekao 150 do senzora i kocenje (teoretski moguce)
jer taj trokutic sluzi za izracunavanje vremena od tacke a do tacke b koje ocitavaju senzori i u odnosu na vrijeme za koje predjete tu udaljenost izracunava se brzina,koja ukoliko se probije aktivira kameru (u slucaju sa semaforima,kamera je aktivna za vrijeme +2sec od paljenja crvenog svjetla i slika sve sto prodje preko tog slatkog trokutica)
ako ste ispunili sve sto treba dobicete najskuplju mogucu sliku trenutno u ponudi ;)

p.s. da ne posthuntam :D
@emir_89
postoje samo dvije kamere u kantonu koje se premjestaju iz postolja u postolje a mi ne znamo gdje je koja dok neko nekaze slikalo me :D
zato to nije ista kao u titovoj
to je samo isti model postolja i da u titovj ima jos uvijek bar je bila prije nekih sat dva

Pa u Titovoj kad Vjecne vatre nema vise ni postolje nikako, odnijeli su i postolje sto u njemu bude kamera i to prije Bajrama imaju samo oni trokutici od senzora na cesti :icon_question:
 
Član
IGY je napisao(la):
i kod nas su van grada sve kamere oznacene, gdje je kamera ima znak da je radar kamera, a gdje su oni brojaci prometa takodze ima znak da je brojilo prometa
samo po gradu nema, a sto ?
pa vrlo jednostavno da hvataju na foru:D

Nije istina da su oznacene kamere...
Na autoputu ima znak i ja mislim da je to jedina oznacena kamera u BiH...
Brojaci prometa jesu ali kamere ne
 
Ima znak "radarska kontrola" (a i kamera koja ne prestaje blicati) kada se ide iz Livna prema Kupresu, poslije zaobilaznice, na izlazu iz Livna.
 
Član
Znak "Radarska kontrola" na Kalibunaru u Travniku,ima od prije nekih 15-ak dana...do tada nije bila oznacena...
 
Član
Te u Hercegovini su jedine i oznacene bile, te oko Livna - imaju 2.
Ovo ostalo, slabo sta, ak evo nisu poceli i ostale oznacavati, sto bi bilo ok da se neko sjetio :icon_biggrin:
 
Top