Spisak radara u BiH

Spisak radara u BiH

Hmm to je onaj pravac pa krivina i benziska, ogranicenje 60 KM/h?:icon_question: Heh kazne zavisno koliko si prekoracio, moze otici i vozacka i kazna svakako...
 
Član
Ma ja to je ta, pravac pa krivina pa benzinska. Ne znam koliko sam vozio ali posto je ogranicenje 60 onda ona slika na 80 znaci vozio sam dosta brzo jer sam tek bio zavrsio preticanje...
 
Početnik
i dosta dug pravac ako ides iz Sarajeva prema Doboju...ne vjerujem da ces dobit kaznu za oduzimanje vozacke ali novcana ti je sigurna:icon_rolleyes:
 
Mene je ta fotkala prije jedno, godinu i pol isao 110 KM/h navece oko 23:15, nije mi nikad nista doslo, registrovao auto normalno sve OK...Prijatelj iz Zenice mi kaze da poslije 23 h ta kamera kao ne salje "kazne", tko ce ga znati :icon_question:
 
Član
A debili uvijek potrefe mjesto za kameru...Pravac, mozes razvit 100-150kmh ali je ogranicenje 60
 
Član
kAcA je napisao(la):
Evo blicnu i mene kamera...Ustvari moguce je da su me 2 blicnule haha :icon_evil:
Relacija Doboj-Maglaj ja iza kamiona i sve se cuvam necu da prestizem i nekako se stvori taj pravac nigdje nikog i ja po gasu. Ma samo sto sam presao kamion uhvati me i uslika

Druga kamera na izlazu iz Zenice, slika u oba smjera. Ja se zakacio iza jednom Crnogorcu sa nekim dzipom koji je vozio dosta brzo i nisam ni primjetio kameru samo kad sam prosao pored nje...Nadam se samo da mene nije uspjela uhvatiti jer sam bio iza njega a kamera slika prednju stranu

Zna li neko kolike su kazne za koja prekoracenja i ima li zabrana nekih - oduzimanja vozacke isl.

ako si išao 30 km preko ograničenja to ti je 100 km kazne i mjesec dana zabrane a na sreću to je i najveća kazna koju možeš dobiti , dakle vozio ti 30 ili 130 km/h preko ograničenja, a sve ispod 30 km preko ograničenja ti je 50 km novčane kazne.
 
Član
Hvala na odgovoru i informaciji ;)
Iskreno, ne znam tacno koliko sam vozio ali posto je ogranicenje bilo 60 a tek sam zavrsio preticanje vjerovatno sam vozio vise od 90 pa mi ne gine ta najveca kazna. Nadam se da grijesim ali...
 
Član
u mene rodjak dobio koliko znam 200km kazne i 2mj. vozacka, uslikala ga neka kameica kod zepca.. neznam koliko je vozio al je vozio bas bas brzo pa je tolika kazna dosla.. dakle nije najmanja ta od 100KM i 1 mj vozacke
 
Član
elmir je napisao(la):
u mene rodjak dobio koliko znam 200km kazne i 2mj. vozacka, uslikala ga neka kameica kod zepca.. neznam koliko je vozio al je vozio bas bas brzo pa je tolika kazna dosla.. dakle nije najmanja ta od 100KM i 1 mj vozacke

grijesis, to je moguce ako je iso brzo i proso kroz crveno u isto vrijeme...
najveca kazna za jedan prekrsaj po novom zakonu je 100 kajemova ;);)
 
kAcA je napisao(la):
Evo blicnu i mene kamera...Ustvari moguce je da su me 2 blicnule haha :icon_evil:
Relacija Doboj-Maglaj ja iza kamiona i sve se cuvam necu da prestizem i nekako se stvori taj pravac nigdje nikog i ja po gasu. Ma samo sto sam presao kamion uhvati me i uslika

Druga kamera na izlazu iz Zenice, slika u oba smjera. Ja se zakacio iza jednom Crnogorcu sa nekim dzipom koji je vozio dosta brzo i nisam ni primjetio kameru samo kad sam prosao pored nje...Nadam se samo da mene nije uspjela uhvatiti jer sam bio iza njega a kamera slika prednju stranu

Zna li neko kolike su kazne za koja prekoracenja i ima li zabrana nekih - oduzimanja vozacke isl.


da se i ja nadovoezem nemogu ti garantovati ali moze biti da ti nedodje nista jer kamera u zepcu kod zovke neradi kao ni maglajska na petlji a takodjer ni sije nerade razlog nemam pojma par noca sam sa drustvom sjedili zafrkavali se kraj pomenutih kamera i bilo je bas divljih dijasporskih prolazaka i nista se nije desilo da ih je blicnula sad ako si ti vidio da je blicnulo to je druga prica i sto se tice kazne mislim dobijanja rjesenja o prekrsaju mozda ces se nacektati minimum pola godine jer evo u mene ovdje tek krenule komsijama za ucinjene prekrasje koji su pocinjeni u 2 ili 3 mjesecu ove godine
 
Član
dva puta u dva dana me ona kamera uslikala, jednom vozio 81km/h a drugi put 83km/h, kazna je samo novcana, ne ide VOZACKA DOZVOLA???? A ako se prodje na crveno oda ide vozacka??
hitno mi je!!!
 
u mene calete slikala na orasju kamera u dva dana 2 puta,presao 27km/h ogranicenje 50 on isao 77..kazna dosla za 8 mjeseci...platio 50KM po kazni..2 kazne 100KM..nikakvi bodovi.. ;)
 
Top