Spisak radara u BiH

Spisak radara u BiH

Dzo

Član
Doboj - Tuzla

Kod zeljeznicke stanice, nisam jos prosao tamo da nije bila kontrola.

U tz su cujem jos jednu postavili ali nisam uspio utvrdit tacno gdje.

Kad budem imao malo vise informacija bum postal :)

P.S.

Sarajevo prije skenderije kad se ide prema gradu, sa desne strane prikazuje trenutnu brzinu kretanja....interesuje me slika li taj sta ili samo upozorava?
 
Član
Dzo to te samo upozorava, jer je skola u brzini, nema kamere tu na skenderiji, al radar zna nekad bit - u oba smjera.

A kazu da za crveno slika 2 sekunde nakon paljenja istog. Znaci senzore nebi trebao proci kasnije od toga, ak se crveno pali a ti vec na senzorima, nebi te trebalo slikati. Al ako se crveno pali a ti tek prilazis senzorima, tad je vec opasno...
 
Član
GrandMaster je napisao(la):
sandi_azra je napisao(la):
kad bi neko naso kartu bosne u vecoj rezoluciji i uradio na photoshopu gdje se nalaze kamere ja bi mu dao 100 eura odma al makar da je precizan da se zna u kojoj ulici i na kojoj magistrali:cool:

U kojoj razmjeri bi to trebalo onda uraditi kartu, posto su neke u GRADU, neke na magistralnim putevima, a neke na autoputu... ? :)


Imas one POI za Garmin sa mjestima gdje OBICNO budu drotovi... 200-300m prije ti se UPALI "warning"...predobra stvar... Naravno, zajedno sa kamera (bez ovih na otoci i blazuju ja mislim...)

ovo jedino radi ekstra posao..ja ove POI tacke prepravim tj editujem taj fajl i izbacim neka beze mjesta ostavim samo kamere...sve sto treba ako neko ima volje da uzme bilo koju navigaciju ode do kamere i iscita poziciju i postavi je ovde....kad prikupim sve GPS pozicije za svaku kameru..lako je uraditi-napraviti fajl koji ce super da radi sa Garmin navigacijom...Ima takodje mogucnost i za Igo itd...
 
Član
Evo blicnu i mene kamera...Ustvari moguce je da su me 2 blicnule haha :icon_evil:
Relacija Doboj-Maglaj ja iza kamiona i sve se cuvam necu da prestizem i nekako se stvori taj pravac nigdje nikog i ja po gasu. Ma samo sto sam presao kamion uhvati me i uslika

Druga kamera na izlazu iz Zenice, slika u oba smjera. Ja se zakacio iza jednom Crnogorcu sa nekim dzipom koji je vozio dosta brzo i nisam ni primjetio kameru samo kad sam prosao pored nje...Nadam se samo da mene nije uspjela uhvatiti jer sam bio iza njega a kamera slika prednju stranu

Zna li neko kolike su kazne za koja prekoracenja i ima li zabrana nekih - oduzimanja vozacke isl.
 
Član
Ma eto jbg na brzinu krenuo a i da sam znao otprilike gdje su nikad ih ne bih vidio jer mi je prvo smetao kamion a onda ovaj dzip...
Jbg sad, gotovo je

Nije me uhvatila ova na semaforu u Maglaju nego jedna prije nje, put Doboj-Maglaj
 
Top