smart by dado

smart by dado

evo me opet nista posebno autek spreman za veliki servis juce take cisti 100 hiljadarki :D




i na 100 hiljada km ide kao i na 10 hiljada :D
 
evo malo da se opet ja javim danas odradjen veliki servis zamijenjana dva remena pompa za vodu pregledano sve kako treba i spreman auto nocas se krece za minhen sa njim :D
 
evo bilo malo dosade pa ja i rodjak radili nesto oko auteka presvukli krbonskom folijom cep za gorivo i usis zraka


 
evo danas mi stigli federi VMAX od -40mm inace sam ih ceko malo duze jer za smarta ta firma ne pravi vise od -35mm ovi dana slijedi postavljanje



da ne zaboravim ovi dana sam poceo natenane da pravim i konvoljator zraka za interkuler
 
evo i danas se radilo malo oko igrake moje :D sinoc uradjen usis jutros ga sklopijo i oblozijo karbon folijom i naravno postavijo, glupost izgleda i poruzno nekima al bas pomaze i osjeti se razlika











u ponedlejak se nastavljaju radovi spustanje i poceo sam da pravim ispod skoljke konvoljator zraka da se hladi interkuler bolje a ako stignem i cipovacu ga u ponedlejak
 
evo i ovi dana se malo rdilo na auticu

stavljeni xenon-i 6000k i led pozicije tako da sad je druga prica










evo i jedna slika kako autic izgleda sa novim federima samo reci 10+ za stabilnost al je se poprilicno izgubila udobnost

 
evo i danas se malo zezo oko smarta pa sam stavijo òed oscetljenje na tablicu



prije koji dan sam slucajno nasao retrovizore elektricne i nisam mogao da ih ne kupim tako sam uzeo sve sa istalacijom da mi je lakse posle postaviti a i sreca je iste su moje ko i moj smart





idemo dalje sa radovima :D
 
Top