smart by dado

smart by dado

@0g1- pa ogi ko i sa golfom sjedeci u autu 130-135 i stignem za 7-8 sati polako eto sta hvali smartu ide ko i drugo auto sam sto nemoze vise od 145-150 eto
 
evo danas se malo radilo i na smartu stigla mi kasetica ispod sjedala na zakljucavanje original smart i uz to mi stigo i prekidac za otvaranje desnog stakla sa vozaceve strane



 
Član
Ti ćeš od njega stvarno učiniti auto......
Ukoliko imaš nekih problema ili pitanja u vezi smarta, evo ti regionalni forum na kojem možeš potražiti bilo kakvu pomoć, ekipa je ok

http://www.smartklub.net
 
@Yellow- heheh pokusavam da napravim nesto da je normalno

@danijel888 - kakav mercedes ovo je samo hauba od mercedesa
 
posto mnogi kazu ljudi smart ovo ono smart premalen nemoze u njega nista stati evo ja sam dokazo da mogu da stavim i bicikl u gepak i da zatvorim sve normalno :lol::lol::123:





 
Član
sve ti nešto minijaturno, mora da imaš velik k....

Provjereno je da u Smarta mogu stati 4 gajbe pive:D
 
ma sve je to ljudi ok al evo sad mi palo na pamet imam malo godisnjeg neki praznika medju vremenu u itali ima izedju i odluka je krecem sutra popodne za bosnu sa smartom :D
 
iii evo me nazad vratijo sam se nazad za italiju danas sa smartom napravljeno 2500 km i vise sam nego zadovoljan i svim fazama potrosnja kad klima radi 3.4 je bila na pun rezervar a ovako je bila 3,1 3-2 ja vise nego zadovoljan danas sam napravijo 10 sati voznje sa njim bez gasenja motora i 750 kostatne voznje 130-135 i provjerijo sam ulje nije uzeo kap ulja na svoj toj kilometrazi , a radilo se malo i oko njega nisam ga sam vozijo :D napunijo sam klimu i stavijo zavrsetak auspuha inox

 
Top