smart by dado

smart by dado

@nermin suljagic -hvala ma nebi znao zasto je ta mala kantica sminkerki ili ne :D al sam dobar za potrosnju :D

@nenadbalaban - i sto sto kazes sad oba lakta vani i sabana da odvrnem dokraja :cool:;):lol:

@ST Petar - nista 17ke samo sire ce gelne pasti gore a isto 15ke a ove za zimu ostaviti prvo ga cupujem pa onda se gledaju tockovi
 
evo danas istestiran autic koliko trosi (grad naivse auto puta 300km) nigdje nisam prelazijo 130 pun nausuo i ne prosjek je bijo mi 2.9 lit :D ja vise nego zadovoljan
 
Član
dado...c::: je napisao(la):
evo danas istestiran autic koliko trosi (grad naivse auto puta 300km) nigdje nisam prelazijo 130 pun nausuo i ne prosjek je bijo mi 2.9 lit :D ja vise nego zadovoljan

Nemogu virovat pa to je ko upaljac ;)
meni prijatelj ima smarta al benzinca i gradaska mu je potrosnja izmedju 6 - 7 litara,
ja sam ima u planu kupit tako jednog dizla za po gradu i onda nabacit 17-ke i sve sto djaku treba... :D
 
@ST Petar- ma ne trosi nista nisam mogo da vjerujem ni ja kad su mi pricali.

ako kupujes dizela onda gledaj seriju posle 2003 godine jer tad su poceli oce novije motore da rad koji duplo vise prelaze kilometara a benzinca pusti kraju jer svi kazu da su otvarali na 130 do 150 hiljada motor.

17ke ce mu bas bas bite teske za boziti jer nema on tu snagu da te tockove pogoni drug ima ima 195-50-15 na svom smartu naj novi i osjeca se razlika
 
izaslo malo ljepse vrijeme pa dosla bvolja da se radi malo i na autima :D pa sam nabrzaka zatamnijo zadnju sofer sajbu i treci stop tako da je sad jednako sve sa krovom

 
Član
Smart CDI , passion za one koji znaju, što reći više.... Jesi ti u Italiji, ili....? jeftiniji su oni u Italiji nego u Njemačkoj...
 
@Yellow- dada u itali sam ja, a vidjo sam cijene u njemackoj sad su skuplji nego u itali al dosta auta je skuplje nego u itali passion je ok neka mi verzija drue pa onda cabrio
 
@nedim98 - dada trosi solidno malo ja prezadovoljan

@Yellow - planiro sam na ljeto da ga dotjeram tu u bosnu kad dodjem na godisnji nije vise zanimljiv toliko golf :D
 
Top