smart by dado

smart by dado

Administrator
Valjda nisam zalutala, treba mi pomoc oko kupovine prvog autica. :)

Imam namjeru da kupim Smart ForTwo 2005g benzin, polu-automatik, 95000km, u super stanju, prva ruka, cura vozila, uredno servisiran i odrzavan, zimske i ljetne gume. Jos prije nekih 2-3 mjeseca mu je reparirana turbina ima i garancija godinu dana i zamjenjeni su diskovi i disk plocice ,ulje, filteri, stavljeni novi kablovi za farove,nova sajla za rucnu,komplet sve sijalice na autu su zamjenjene i na poziciju su stavljene led diode bijele,svjecice su stavljene nove i jos svasta...

Sad me zanima, kolika bi bila realna cijena, po vasem misljenju? Zaista ne bih da nesto preplatim, ili da se zeznem...zvuci li ovo sve regularno? Neki dodatni savjet? Hvala :) :)

nisi postavila na pravo mjesto pitanje ali nema veze cjena toga auta otprilike je oko 7000k,ako vjerujes toj osobi da je sve tako odrzavala kako je rekla onda je ok sve na svome mjestu
 
Član
Hvala :) :)
Sorry, mozes li premjestiti na pravo mjesto. :)

Imaju papiri, ali kome se realno danas moze vjerovati.
Svakako sam namjeravala i prije kupovine na servis da se sve pregleda. Zna li neko koliko kostaju pregledi?
 
Administrator
Hvala :) :)
Sorry, mozes li premjestiti na pravo mjesto. :)

Imaju papiri, ali kome se realno danas moze vjerovati.
Svakako sam namjeravala i prije kupovine na servis da se sve pregleda. Zna li neko koliko kostaju pregledi?
da tako je najbolje na servis otjerati da se sve pregleda pa da sve tacno znas onda kako je 30-50 km izadje pregled ja mislim
 
Član
Super, hvala :)
Gdje na kojoj temi mogu da pitam za osiguranja? Koristila sam pretrazivac, ali opet nisam nasla.
 
cijenu neznam kako se krece u bih pogledaj malo po pik i tako tim sajtovima al eu imaju fine cijene sto sto se tice turbine to je maloi normalno da se uradi turbina u benzinca od 60 do 100hiljada km
 
Top