Savjet - Kupovina auta do 6500KM

Savjet - Kupovina auta do 6500KM

Član
upravo ovako, TDDi poprilicno manje kvarljiv od TDCI :) (al u sustini nisu losi ni jedan ni drugi)
pa većina novih motora se više kvare i više osjetljivih dijelova imaju, pogotovu dizeli... Ja da kucnem u drvo za svog, ja sam prezadovoljan.

Opet bih ja alfu 156, opet je klasa više od focusa i svih ostalih navedenih ;)
 
Član
Alfa jeste beton al to kad se krene kvarit moja neka skromna plata to ne bi mogla podnijet... Focus je dobar auto al onaj posle redizajna 2005 godine a ovo prije je rupa bez dna. Više bi bio kod majstora nego što bi ga vozio. A ruku na srce i ružan je ovaj stari model....

Moj favorit je ovaj crni clio al nakon što sam vlasniku rekao da sam zakazao servis za sutra rekao mi je da je auto bio udaren što se i vidi na nekoj od onih slika. Svakako ću ga pogledat sutra i odvest u servis.

Ne znam al po meni ove 206-ice HDI 2004+ godine ne možeš 3 nać u oglasu a to mi govori da ih raja slabo prodaje jer ih slušaju. Gledam ovi šverceri uvoze svi jednu te istu godinu a to su modeli prije redizajna... recimo ovih 206-ica do 2003 godine ima more... a od toga svaki drugi je karavan... isto tako je i sa cliom... do 2003 ih puni oglasi dok 2004+ godinu je jako teško u lovit a da ima neku solidnu opremu...
 
Član
nemaš ti šta cjepidlačit, šta ti očekuješ od auta za 6000 Km i starog 10-15 godina , možda da nije nikad farban i nikad ogreban ? o_O
on ako je s motorom OK onda kupuj nemaš sta dalje tražit, vidis da clio ima opremu et ja prvi put vidim ovakvo napakovanog clia :)

i svako ti je auto pomalo i ponekad bilo kucnuto i zafarbano, e jedino ako je on popola sastavljen i zavaren onda bježi od njega
 
Super Moderator
Nema to veze sto je bio udaren ako je dobro uradjen i nije usinut, a to razbijen far,blatobran, hauba il sastrugan sta ti ja znam nema nikakve veze. Ti odes u servis provjeris ostalo, znas vec da je udaren nek se samo provjeri jel puno i to je to. Nece ti se odrzavan ford kvarit kao ni alfa, sve je do odrzavanja. Ja sam imo 3-4 reno megana, mozda i vise ne sjecam se i bili su mi ok i 1.5 dci a i benzinci, i onda kupim 1.9 dci i zavalim 2 milje u njega. Sve ti je to od auta do auta kako je ko odrzavo
 
Član
ma fazon je da nije bio zagreban nego baš udaren... jer na ovaj paket opreme idu ksenon svjetla a kod njega ih nema jer je desna strana auta razbijena a pošto nije mogao nać ksenon far sa projektorom stavio je oba ona obična... ne bi da kupujem auta koja su lupana... zagreban ok i malo udaren to mi ne smeta...

znam koliko sam muke vidio prodavajući svog golfa koji je bio udaren sa zadnje strane... dao sam ga ispod svake cijene jer mi je više dosadilo da se peglam...
 
Super Moderator
Pa far razbijen to nije nita strasno druze dok su krakovi dobri, kad su krakovi puno dirano onda je to vec malo losije jer moze se desit da ga vrate 100% u fabricko stanje a moze se desit da ne uspiju bas skroz vratiti. U biti u normalnoj upotrebi auta to ti ne igra puno ulogu, al vec pri vecim brzinama sto bi taj auto lako podnio da je sve ok, zna se desit da je malo nestabilniji i nesigurniji jbg
 
BHT Ovisnik
to ti je najmanji problem,evo prva stvar u mene,pravo gadno izgleda zar ne ?
o3wfv3p4jtazw3v1073h.jpg


krak ne dirnut,nezgodno udario u far,gredom sto drzi branik za krakove/sasiju nisam ni pipnuo sto se vidi po braniku da gotovo stoji kako i treba i sve se poguzvalo, al samo limarija estetski ostecena, tako nek te to ne brine,pogledaj samo da nije guzvan krak i to
 
Član
CoL3,
Upravo sam stupio u kontakt s tim likom i dogovorili smo neku razumnu cijenu u koju se ja mogu uklopit... Do subote bi trebao imat svu lovu na kamari pa se nadam da je s autom sve ok i da ćemo pazarit...

Jedino me malo odbija taj 2.0 motor jer sam alergičan na ta auta s velikom kubikažom...
 
Član
ja bi neku dobru alfu 147 dizela i jos cip na to :)
jtd i jtdm odlicni motori , super auta , dobra oprema i sta ti vise treba :)
 
Super Moderator
Nudio sam ja kolegi 147 fl jtdm al kaze da mu je puno ks :)
Nego sta bi sa renoom jesi iso gledati??
 
Član
gdje ce biti ks previse :S
jedino ako je benzinac pa trosi, a dizel nije raspan tako da je sto vise to bolje, cak i sa cipom , vise konja spasava glavu pametnom vozacu :D
 
Top