Punto GT detaljno

Punto GT detaljno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
u fin posao je ovdje uradjen... farovi su legli... a jel mi se cini ili imas neke tackice po prednjem dijelu auta? jeli to fol neki? :)
 
Punto je extra komentari su suvisni, vidjo sam ga na SR-ovima i stvarno zasluzuje 1. mjesto u svojoj klasi.pozz
 
Član
poKle je napisao(la):
u fin posao je ovdje uradjen... farovi su legli... a jel mi se cini ili imas neke tackice po prednjem dijelu auta? jeli to fol neki? :)
Tackice su krupni kristali zlatne boje neravnomjerno su rasporedjene samo na prednjem izadnjem dijelu auta
 
Član
prelijep auto svaka cast na svim uradjenim radovima a pare ne treba zaliti kad covjek nesto voli i necemu se posveti sve je extrica drug
 
Član
Hvala svima na podrzci i pozitivnim komentarima,imam u planu na jesen da ga lakiram u neku drugu boju ili neke dvije u kombinaciji pola pola,ali neznam koju/koje da mi neodstupa puno od unutranjosti posto nju nebih ponovo lakiro jer je to stvarno jeben poso imal neko neki predlog?
 
Član
Gajs-gt je napisao(la):
Hvala svima na podrzci i pozitivnim komentarima,imam u planu na jesen da ga lakiram u neku drugu boju ili neke dvije u kombinaciji pola pola,ali neznam koju/koje da mi neodstupa puno od unutranjosti posto nju nebih ponovo lakiro jer je to stvarno jeben poso imal neko neki predlog?

sve zavisi od tebe posto ti je enterijer bijel, mozes koju god oces boju jer uz bijelo ide sve a posebno bi mu lijepo stajala plava svijetlija ili tamnija stajacemu extra ili haubu i krov u crnuu a ostalo bijelo extra bi bilo !
 
Član
Brate unutrasnost mi je kombinacija boja crna i svjetlo nebo plava ili neki je i zovu bejbi plava,tako da bijela odpada a razmisljo sam o toj boji spolja u kombinaciji sa crnom mada opet..... jebiga dobro izlakiran auto je pola auta mislim na boje
 
Putovanja.ba
Administrator
Sve pohvale na uradjenom i osvojenom, svaka cast i sretno dalje ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top