Punto GT detaljno

Punto GT detaljno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
erol_brcak je napisao(la):
Gajs-gt je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
super je puntac,samo meni se ne dopadaju (osim tribala) ovi zlatni kristalici ili kako se vec zovu,ali sva sreca pa su nam ukusi razlicti ,hehe,svaka cast druze i mnogo srece dalje,ali 12 000 km,bome puuuno hebo te!:)
Imao sam u planu da ga lakiram u kombinaciju neke dvije boje ili jednu ali flop-flop medjutim natovarile mi se neke kazne pa sam morao to rijesit i odose pare jebiga,al na jesen ga sigurno lakiram samo da se malo oporavim:lol:


flip-flop nije losa ideja,ali samo ukloni tribale druze,mislim to je samo moje misljenje i jos nekolicine.
e da,osim na SR u brckom vidio sam te jednom parkiranog tamo na pumpi kod stadiona,tamo kod bivseg poligona,ali je punto bio sav potrgan,haman branici bili na izradi.;)
Jeste, jedno vrijeme sam vozio bez branika, skido sam kalupe i odljevo nove komplet od poliestera,posto mi je prije bilo pola plastika pola poliester i nonstop je pucao git na sastavima pa sam morao to rijesit
 
Član
Predivan auto...dopada mi se...oduvjek sam htio da uradim takav "mali" auto...mal al velik....bas super izgleda


Respect!
 
Član
Ovih dana smo dodali neke novine na punta prvo farovi FK Angel Eyes ,a potom i satove pritisak turba,temperatura ulja i pritisak ulja. 
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top