Punto GT detaljno

Punto GT detaljno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
svaka tebi cast drug sta si sve radio na autu, mogu misliti kako muzika lupka, sve se uvija....
 
Član
Bocky je napisao(la):
svaka tebi cast drug sta si sve radio na autu, mogu misliti kako muzika lupka, sve se uvija....
Muzika radi dobro mada mi treba barem jedan profi akumlator za muziku pa da mogu da odvrnem do kraja jel ovaj Audio Bahn stvarno vuce dosta struje normalni akumlator nemoze da izdrzi,a inace drug od koga sam ga kupio je sa ovim pojacalom i Kicker-om 15-kom na db-u izbacivao 144,9db
 
Član
Iceman je napisao(la):
Nisam te ni vidio kad si se registrovao a auto necu da ti komentarisem ruzno je :)
He he,pre par dana,a za tvoje auto necu ni da pricam,vidimo se u nedelju na staylu,po povratku iz bl u brckom naletim na jednog bmw E36 kupe strane table tjuniran napravio sam par fotki pokazacu ti ima dobri fora za tvoju masinu pooz!
 
Član
Gajs-gt je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
Nisam te ni vidio kad si se registrovao a auto necu da ti komentarisem ruzno je :)
He he,pre par dana,a za tvoje auto necu ni da pricam,vidimo se u nedelju na staylu,po povratku iz bl u brckom naletim na jednog bmw E36 kupe strane table tjuniran napravio sam par fotki pokazacu ti ima dobri fora za tvoju masinu pooz!

Hajd vazi vidimo se na stazi, nemoj zaboraviti slikice ;)
 
Član
Brate, talijan je lood ko struja, stvarno ti svaka čast za uloženi trud.
Ps. Ko ti je radio lambo vrata?
 
Član
Svaka cast za auto! Uradjeno za cistu desetku! Gledao sam ga i na Kerozinu! Samo polako i zelim ti puno uspjeha na takmicenjima!
 
Član
Ja sam vec na cijugama rekao da je auto ko APOTEKA ponavljam opet "auto je APOTEKA nema dalje" moj respect. pozzzz
 
Član
Gajs-gt je napisao(la):
Bocky je napisao(la):
svaka tebi cast drug sta si sve radio na autu, mogu misliti kako muzika lupka, sve se uvija....
Muzika radi dobro mada mi treba barem jedan profi akumlator za muziku pa da mogu da odvrnem do kraja jel ovaj Audio Bahn stvarno vuce dosta struje normalni akumlator nemoze da izdrzi,a inace drug od koga sam ga kupio je sa ovim pojacalom i Kicker-om 15-kom na db-u izbacivao 144,9db

Šta čekaš onda, ovaj Deep Cycle je baš za tebe :D ( http://www.caraudio.ba/index.php?page=shop.browse&category_id=15&option=com_virtuemart&Itemid=1
)

Još jednom respect za auto ;)
 
Član
ITALY je napisao(la):
Brate, talijan je lood ko struja, stvarno ti svaka čast za uloženi trud.
Ps. Ko ti je radio lambo vrata?
Sarke sam kupio od Robreta iz novog sada to je momak sto vozi plavu astru kupea sa lambo vratima sto se pojavljuje u spotu fanky g ,on ih nabavlja negdje u madjarskoj i od njega uzimaju fandjo,pikec i svi ostali, sarke su 500E+150 ugradnja a ako ugradjujes sam sebi onda nema garancije:lol:
 
Gajs-gt je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
super je puntac,samo meni se ne dopadaju (osim tribala) ovi zlatni kristalici ili kako se vec zovu,ali sva sreca pa su nam ukusi razlicti ,hehe,svaka cast druze i mnogo srece dalje,ali 12 000 km,bome puuuno hebo te!:)
Imao sam u planu da ga lakiram u kombinaciju neke dvije boje ili jednu ali flop-flop medjutim natovarile mi se neke kazne pa sam morao to rijesit i odose pare jebiga,al na jesen ga sigurno lakiram samo da se malo oporavim:lol:


flip-flop nije losa ideja,ali samo ukloni tribale druze,mislim to je samo moje misljenje i jos nekolicine.
e da,osim na SR u brckom vidio sam te jednom parkiranog tamo na pumpi kod stadiona,tamo kod bivseg poligona,ali je punto bio sav potrgan,haman branici bili na izradi.;)
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Gajs-gt je napisao(la):
Bocky je napisao(la):
svaka tebi cast drug sta si sve radio na autu, mogu misliti kako muzika lupka, sve se uvija....
Muzika radi dobro mada mi treba barem jedan profi akumlator za muziku pa da mogu da odvrnem do kraja jel ovaj Audio Bahn stvarno vuce dosta struje normalni akumlator nemoze da izdrzi,a inace drug od koga sam ga kupio je sa ovim pojacalom i Kicker-om 15-kom  na db-u izbacivao 144,9db

Šta čekaš onda, ovaj Deep Cycle je baš za tebe :D ( http://www.caraudio.ba/index.php?page=shop.browse&category_id=15&option=com_virtuemart&Itemid=1
)

Još jednom respect za auto ;)
Znam druze vec sam bio kod Mirze iz caraudio,uskoro cu rijesit i taj problem sa akumlatorima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top