Punto GT detaljno

Punto GT detaljno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eko je napisao(la):
Sto se nekad i ne probas na 402m :p ja vjerujem da to ide pravo ;-)
Jebiga brate ja sam se opredjelio za styling,za 402 treba sto lakse auto itd. a ja imam 40-50kg vufera pojacala i kablova a tek gita:icon_biggrin: auto povlaci extra ja mislim da bi na 402 imao 16-17sec,znam da ovaj model punta fabricki od 0-100km/h ide za 7.9sec a to isto ubrzanje ima i golf5 GTI a razlika u snazi je 70PS
 
Član
Punto je strasan,trebalo je puno truda da poprimi sadasnji izgled.Jedino sto mi se ne svidja su tribali (sreca pa se mogu odljepiti :D)
 
super je puntac,samo meni se ne dopadaju (osim tribala) ovi zlatni kristalici ili kako se vec zovu,ali sva sreca pa su nam ukusi razlicti ,hehe,svaka cast druze i mnogo srece dalje,ali 12 000 km,bome puuuno hebo te!:)
 

Eko

Član
Gajs-gt je napisao(la):
Eko je napisao(la):
Sto se nekad i ne probas na 402m :p ja vjerujem da to ide pravo ;-)
Jebiga brate ja sam se opredjelio za styling,za 402 treba sto lakse auto itd. a ja imam 40-50kg vufera pojacala i kablova a tek gita:icon_biggrin: auto povlaci extra ja mislim da bi na 402 imao 16-17sec,znam da ovaj model punta fabricki od 0-100km/h ide za 7.9sec a to isto ubrzanje ima i golf5 GTI a razlika u snazi je 70PS

Ti bi trebao voziti niskih 15sec ;) al nebitno, ti furas styling.. sve najbolje.. nemoram davati komentar za auto.. :cool:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
super je puntac,samo meni se ne dopadaju (osim tribala) ovi zlatni kristalici ili kako se vec zovu,ali sva sreca pa su nam ukusi razlicti ,hehe,svaka cast druze i mnogo srece dalje,ali 12 000 km,bome puuuno hebo te!:)
Imao sam u planu da ga lakiram u kombinaciju neke dvije boje ili jednu ali flop-flop medjutim natovarile mi se neke kazne pa sam morao to rijesit i odose pare jebiga,al na jesen ga sigurno lakiram samo da se malo oporavim:lol:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
,ali 12 000 km,bome puuuno hebo te!:)
Brate 4god sam zaposlen a 3 radim za ovaj auto,a nisam lupio cifru sve sto sam postavio na njega je poruceno novo i vecinom su poznate marke ko prati ovaj sport i pogleda auto skontace
 
Član
renault R-5 je napisao(la):
odlican puntac nema sta, MASSIVE RESPECT
i moj je san 1.4 Turbo motor, al u nekom drugom auticu;)
Ako mislis na renoa imas momke u ilijasu imaju 1.4T i voze 402pa vidi sa njima mozda ga i prodaju!
 
Član
ma bolje uložiti u auto ko može jer naprimjer ovaki fiat meni bolje izgleda od novog punta ili brave ja nebih nikad kupio novo auto ako budem kad imao para za to rađe uzmem polovno i uredim ga ;) još jednom svaka čast na uloženom trudu radu i parama,fiat je odličan,sretno u daljim radovima !
 
Član
ali-g-respect.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top