Performanse policijskih auta !?

Performanse policijskih auta !?

Član
adi187 je napisao(la):
U srebreniku uz golfove i polo imaju i jedan renault megan sedan a da imaju sta mocno nemaju :D


Nista Chipovi..KS.. ? :icon_question:

George je napisao(la):
u čitluku voze astre karavane 1.4 benzin... s upaljenom klimom nemogu prestici jugu :lol: imaju čak jednu corsu 1,7cdti to im je zvijer :123:

hehehe ;)

ZELA GTI je napisao(la):
Jesu to te gonjale? Završetak potjere su sigurno odradili na nogama :lol::lol:

Ma nisu al jucer u mom kraju je bila potjera njih 5-6 + SIPA nekog NIssANA primeru

pa me interesuje sta to oni imaju tj ta njihova vozila koliko ks chipove i ostale zajebancije :icon_smile:

A20DTH je napisao(la):
Na autoputu B. Luka - Gradiska radi presretac bijeli Golf V reg. oznaka 176-A-744 bez ikakvih oznaka

:icon_eek:

Dzeniii je napisao(la):
kod nas po Živinicama ima još po koji golf 3 koji je eto samo da ne idu pješke,
par golfova 4 SDI , eventualno TDI sa 66 kw ( cujem po zvuku, dosta tupo rade )
i par polićaka 9n isto SDI

al zato u ljeto tu je jedan motorista lud covjek definitivno :cool:

eh to me interesuje :p :icon_smile: :cool:

daki je napisao(la):
U svakoj opstini na TK ima po jedna Fiesta 1.6 TDCi 90 KS idu ko raketice ;)

fabricka il posebno radjena ??

George je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Zna li iitko sta je u onim bijelim astrama sto nemaju oznake a vrebaju na m17. Pise 1.4, ali ide pravo dobro :icon_eek:

:lol: necu komentirati samo cu reci 1,6 16V ;)

;)

djordjep je napisao(la):
Gradiški organi imaju flotu supersoničnh četvorki SDI sa +500.000km i 2 Pola 1.9TDI 9N2 74KW

Al zato granična policija ima pile , Pajero , L200 , Pathfinder , X-Trail , T4 i T5 2.5 TDI 4x4 ,Golf 4 i 5 TDI , Golf Plus TDI , Fabie , Nive...
i 2 motora BMW 650GS

;) to se trazi ! :D
 
jaca auta imaju samo u vecim gradovima, a u manjim su vecinom Polo, Golf 3-4 SDI, novi Polo su TDI il 1.2 il 1.4 i sad su poceli Fieste nove vozat al i to je samo da dodje na mjesto da zaustavlja vozila a da ganjaju nekog slaba nafaka...
a ti ako se misis vaserit pa pitas za auta dzabe ti je jer ima ih ko muha, zacas dojave i presijeku ti put...

ovo nije iz licnog iskustva:lol: ali gledo sam par puta potjere
 
Adas je napisao(la):
Sam naziv teme "Performanse policijskih auta" ko ima kakvih informacija o nasim policijskim hrdjama (autima) slobodno neka pise! Glupe komentare zadrzite za sebe!

ja mislim da si ti napisao najgluplji post,slaba ce ti biti konkurencija ;)
svi nesto pricaju,niko nista nije rekao,pa covjece policajac ti ne moze odgovoriti na ovo pitanje,a kamo li mi ovdje...i da imaju brza auta,gdje ce te ganjat,trebao si cekat da se napravi koridor 5c :D
 
Član
MuMa je napisao(la):
Sto se tice Zivinicke policije Sve krs do krsa 3-4 Golfa III I 2 VW Kombija T3 u raspadu sistema i Ima jedna Fiesta i Polo novi
A Gračanica ima najbolja auta tj Renault Megan idu ko rakete

TAJ MEGAN SAM JUCE VIDIO NA DJELU PICI KO RAKETA :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: :icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:

tvrdoglavi je napisao(la):
Adas je napisao(la):
Sam naziv teme "Performanse policijskih auta" ko ima kakvih informacija o nasim policijskim hrdjama (autima) slobodno neka pise! Glupe komentare zadrzite za sebe!

ja mislim da si ti napisao najgluplji post,slaba ce ti biti konkurencija ;)
svi nesto pricaju,niko nista nije rekao,pa covjece policajac ti ne moze odgovoriti na ovo pitanje,a kamo li mi ovdje...i da imaju brza auta,gdje ce te ganjat,trebao si cekat da se napravi koridor 5c :D

Mene sto interesuje ja napisem i pitam ! :icon_smile:
pa nisam ja kriv sto pojedini iz PS nezz sta imaju pod haubom a i ti nisi kako ja vidim skontao sta ja trazim :S

BART je napisao(la):
ovde u swedi se voze volvo xc70 T5 AWD 300 konjica i saab 9-5 oko 250 ks :lol: u protekli 8 godina su me zaustavili samo 4 puta, a stalno sam haman u autu,

inace patrole budu u vecim gradovima i naseljenim mjestima, dosad sam samo par puta sreo na otvorenim putu(inace su u prolazu);)

:cool:

Lexillium je napisao(la):
Ma dobro,to je skandinavija,covjek je pitao za BiH:D

Mogu i ja nabrajati ovde po Oslu da voze Passate R-line,TTS-e,Q-7,Porsche i svasta nesto.Uglavnom i helikopteri su neizbjezni,tako da ne pokusavaj nista sto ne trebas:icon_smile:

hehehehehe :cool: ma ne pokusavam nista samo me interesuje jer juce u mom mjestu je bila potjera za nissanom primerom pa stajim kraj puta prodjose lopovi pa tek kroz 2 min ovi nasi iz PS :p polo 5 megan sedan felicija i nekki dzip :/ :p
 
Član
Kod nas u manjim mestima voze Punto II 1.2 16v i Peugeot 307 1.6 16v. U većim su poceli golf 6 masovno da nabavljaju. Saobracajna ima isto to i poneki Pajero novi, skodu roomster, polo i fabiju. Interventna samo nove Land Cruiser-e. A paradox je da čak ima slucajeva da u nekim manje razvijenim opstinama jos uvek imaju stojadina:lol: Dok sa druge strane saobracajna policija republička ima nekoliko novih bmw-a 5 F10, a presretaci imaju cak i jednog Lancera EVO X 300ks.
 
Član
dellas je napisao(la):
presretaci imaju cak i jednog Lancera EVO X 300ks.

Nekidan sam ga skontao u BG ali onaj iza mene sto je htio da se trka nije pa je nagrabusio:D

Inace imaju i nekog svijetlo plavog Volva tablice Novi Pazar, isto nesto jako;)
 
Super Moderator
U travniku cetvoke sdi, polo sdi, presretaci su imali peticu 2.0tdi i 1.9tdi a nekad prije passat 1.8T. Imaju specijalci par kombija t4 syncro, tih par su dobri, ostalo sve krsevi, osim par novih pola i ovih petica od presretaca
 
Bolje reć da odu na pivu :lol:

U Neumu imaju Astre G 1.4 i stari Nissan Patrol
A iako je tema BiH Police, spomenut ću Split jer sam zadnjih 10ak godina djelomično i ovdje. Obične patrole imaju nove Octavie, i nove Toyote LandCruiser, a presretači su BMW 330xd e90, novi Superb i Mercedes C320cdi w203,
 
Brcko, do skora samo Golf mk4 tdi, a u zadnje vrijeme uglavnom vidjam mk5, motori neam pojma, znam da su tdi. Dosta octavia i passata kao presretaca. Uglavnom voze novija auta, slabo je kanta, jeste da medju ovim octavijama vec ima izdrdanih primjeraka
 
Član
Evo ja cu nabrojat neka al' necu govorit koja policija ih koristi,al' radi se o policijama u BIH....
BMW F10 330XD,SKODA SUPERB 2.0 TDI CR 4x4, A6 3.0 TDI QUATTRO,A8(neznam motor),Mercedes-Benz W211 E500 i jos dosta toga,samo se ove rijetko pojavljuju....:icon_biggrin:
 
Član
odakle vam to da su auta samo za "kafane"... :icon_rolleyes:

ovih civilnih petica bijelih/tamnijih neupadljivijih boja kao govana, uglavnom vozaju tronosce sa njima... ili se zastekaju pa skidaju "rucno"...

ima i jacih, al manji broj, te nisu bas cesto operativni- daleko bolje/lakse pare ubiru dok sjede a radar prati...al ima i onih 2.0 fsi, golf, pasat, petica fabrika al 2.0tfsi, superb 3.2 v6, audija... navodno neki 2.0 tdi su u golfu/octaviji "nesto nabrijani, namjenski za policiju ,itd...

al kazem, nisu toliko aktivni, jer realno nemaju neke potrebe. vecina vozaca i ako napravi vece prekoracenje, a iza ugleda rotaciju od 1.9.-2.0 cadje, opet ce stat i suocit se sa sudbinom hehe. ostali mizerni procenat sto ce lupit gas, su "sifre" ili guzonje :D

uglavnom, tronozaca zna biti ko gljiva poslije kise, samo gledas okolo imal patrola/radara, hocel tko blicnut, ako pretices u retrovizor imal kakav "sumnjivi" fau wau iza da prati situaciju... ukratko najmanje se gleda u cestu :lol: :icon_mad: kad je svako malo ogranicenje 50-60, "naselje" itd.. :icon_mad: :icon_mad:
 
Član
dellas je napisao(la):
Kod nas u manjim mestima voze Punto II 1.2 16v i Peugeot 307 1.6 16v. U većim su poceli golf 6 masovno da nabavljaju. Saobracajna ima isto to i poneki Pajero novi, skodu roomster, polo i fabiju. Interventna samo nove Land Cruiser-e. A paradox je da čak ima slucajeva da u nekim manje razvijenim opstinama jos uvek imaju stojadina:lol: Dok sa druge strane saobracajna policija republička ima nekoliko novih bmw-a 5 F10, a presretaci imaju cak i jednog Lancera EVO X 300ks.

Meni su ti iz zikine dinastije uzeli 20€ :lol::lol:
 
Član
allroad je sve rekao za travnik, dobar im passat bio 1.8T ali ja kako sam cuo motor je tu dao svoje.. vidio sam ja njega jednom u bugjnu prosle godine, isti iste table, bar to uvijek pratim kod obih presretaca;);) a hodaju kod nas 2 petice sto kazes, jedna 2.0tdi i jedna 1.9tdi.. a neki dan isao do sarajeva preko kiseljaka, kad sam se vracao 7 tronozaca sam izbrojao putem ;);) sreca nisam imao ni potrebe prepast se jer sam citav put laganini isao ;);)
 
Član
dellas je napisao(la):
Kod nas u manjim mestima voze Punto II 1.2 16v i Peugeot 307 1.6 16v. U većim su poceli golf 6 masovno da nabavljaju. Saobracajna ima isto to i poneki Pajero novi, skodu roomster, polo i fabiju. Interventna samo nove Land Cruiser-e. A paradox je da čak ima slucajeva da u nekim manje razvijenim opstinama jos uvek imaju stojadina:lol: Dok sa druge strane saobracajna policija republička ima nekoliko novih bmw-a 5 F10, a presretaci imaju cak i jednog Lancera EVO X 300ks.

Sta kaze Evo...bjezi ako smijes ?! :lol:

Cuo sam za njega i navodno krajslera nekog...presretaci.
 
Top