Performanse policijskih auta !?

Performanse policijskih auta !?

Član
Sam naziv teme "Performanse policijskih auta" ko ima kakvih informacija o nasim policijskim hrdjama (autima) slobodno neka pise! Glupe komentare zadrzite za sebe!
 
Član
u čitluku voze astre karavane 1.4 benzin... s upaljenom klimom nemogu prestici jugu :lol: imaju čak jednu corsu 1,7cdti to im je zvijer :123:
 
Član
Zna li iitko sta je u onim bijelim astrama sto nemaju oznake a vrebaju na m17. Pise 1.4, ali ide pravo dobro :icon_eek:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Jesu to te gonjale? Završetak potjere su sigurno odradili na nogama :lol::lol:

hahahhaha moram ovo komentarisati jao jao jao umirem:lol::lol:

A znam da u doboju imaju 4ku 1.9TDI razikuje se po crveno-plavo rotaciji dok ostale imaju samo plavu
I bila je svojevremeno i jedna stara Lancia (mislim da je Dedra ili tako nesto) 2.0t 4x4 kako je taj auto isao..., ali je lancia proslost.
 
Član
Na autoputu B. Luka - Gradiska radi presretac bijeli Golf V reg. oznaka 176-A-744 bez ikakvih oznaka
 
Član
kod nas po Živinicama ima još po koji golf 3 koji je eto samo da ne idu pješke,
par golfova 4 SDI , eventualno TDI sa 66 kw ( cujem po zvuku, dosta tupo rade )
i par polićaka 9n isto SDI

al zato u ljeto tu je jedan motorista lud covjek definitivno :cool:
 
Član
Gradiški organi imaju flotu supersoničnh četvorki SDI sa +500.000km i 2 Pola 1.9TDI 9N2 74KW

Al zato granična policija ima pile , Pajero , L200 , Pathfinder , X-Trail , T4 i T5 2.5 TDI 4x4 ,Golf 4 i 5 TDI , Golf Plus TDI , Fabie , Nive...
i 2 motora BMW 650GS
 
Član
U srebreniku uz golfove i polo imaju i jedan renault megan sedan a da imaju sta mocno nemaju :D
 
djordjep je napisao(la):
Gradiški organi imaju flotu supersoničnh četvorki SDI sa +500.000km i 2 Pola 1.9TDI 9N2 74KW

Al zato granična policija ima pile , Pajero , L200 , Pathfinder , X-Trail , T4 i T5 2.5 TDI 4x4 ,Golf 4 i 5 TDI , Golf Plus TDI , Fabie , Nive...
i 2 motora BMW 650GS

Ima ona jedna četvorka baš baš trula,saobraćajci što voze .. A T5-ice su donacija iz Japana,nove ih dobili :cool:
 
Član
Sto se tice Zivinicke policije Sve krs do krsa 3-4 Golfa III I 2 VW Kombija T3 u raspadu sistema i Ima jedna Fiesta i Polo novi
A Gračanica ima najbolja auta tj Renault Megan idu ko rakete
 
Član
ovde u swedi se voze volvo xc70 T5 AWD 300 konjica i saab 9-5 oko 250 ks :lol: u protekli 8 godina su me zaustavili samo 4 puta, a stalno sam haman u autu,

inace patrole budu u vecim gradovima i naseljenim mjestima, dosad sam samo par puta sreo na otvorenim putu(inace su u prolazu);)
 
Član
Ma dobro,to je skandinavija,covjek je pitao za BiH:D

Mogu i ja nabrajati ovde po Oslu da voze Passate R-line,TTS-e,Q-7,Porsche i svasta nesto.Uglavnom i helikopteri su neizbjezni,tako da ne pokusavaj nista sto ne trebas:icon_smile:
 
Top