Performanse policijskih auta !?

Performanse policijskih auta !?

Član
Shelby je napisao(la):
xmsxtt.jpg


Zenica,slikano ljetos friško kad su došle... copyright molim lijepo haha :D
pun ih klinac na parkingu MUP-a,kako označenih,tako i neoznačenih/civilnih,karavana,lafo presretači,za inspektore,nema šta se ne priča :lol:
pored njih imaju standardne IV-ke te Golf V-ica tamno plava,presretač...
2 motora od kojih ljudi bježe k'o djavo od krsta,i noviji Patrol u kojem se vozaju SPECovi,pogledas slucajno lijevo,a ono u njemu 10 maskiranih čikica sa automatskim puškama gledaju u tebe :D

Svaka cast za sliku (Y) :cool::cool: :lol:
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
Meni je jedne prilike pricao kolega da su passati u pratnje 2.0TDI sto im pise na zadnjem dijelu 2.0T tj.benzin i cipovani..Ja mislim da je ovo sto si ti trazio..

Ovi passati i kombiji T5 su meni vrh 2.5 TDI 4x4 sve crveno,vjerovatno jos cipovani :cool:
Ovo standardno astre 1.4,1.6,cetvroke sdi ;)

je li piše SMCHIPTUNING :lol:

Haha,moze biti ali to oni skinu da se ne vidi da je cipovano :lol: :lol:
Uglavnom,nije ovo neka drzava mislim u smislu bjezanja i mogucnosti bjezanja negdje sa autom,kao u velikim zapadnim gradovima ;)

zlajaaa je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
Meni je jedne prilike pricao kolega da su passati u pratnje 2.0TDI sto im pise na zadnjem dijelu 2.0T tj.benzin i cipovani..Ja mislim da je ovo sto si ti trazio..

Ovi passati i kombiji T5 su meni vrh 2.5 TDI 4x4 sve crveno,vjerovatno jos cipovani :cool:
Ovo standardno astre 1.4,1.6,cetvroke sdi ;)

je li piše SMCHIPTUNING :lol:

Haha,moze biti ali to oni skinu da se ne vidi da je cipovano :lol: :lol:
Uglavnom,nije ovo neka drzava mislim u smislu bjezanja i mogucnosti bjezanja negdje sa autom,kao i velikim zapadnim gradovima ;)
 
Član
Dns vidjoh u Tuzli A6 3.2 2005 god Sva zatamnjena i naprijed imaju samo Blinkeri :)
haman neki inspektori
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Meni su ti iz zikine dinastije uzeli 20€ :lol::lol:

Plačem :lol:

@topic: koliko znam većina 1.9 TDI petica je čipovana, bar u Sarajevu ;) Znam da su mi se furali "šta ti je bolan ovo nije obični 1.9 TDI Golf, ne možeš ti nama pobjeći" :D K'o biva ja bjež'o, niđe veze...
 
Super Moderator
invisible je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
Meni su ti iz zikine dinastije uzeli 20€ :lol::lol:

Plačem :lol:

@topic: koliko znam većina 1.9 TDI petica je čipovana, bar u Sarajevu ;) Znam da su mi se furali "šta ti je bolan ovo nije obični 1.9 TDI Golf, ne možeš ti nama pobjeći" :D K'o biva ja bjež'o, niđe veze...

A ti kuliro u petoj, vidis al su brzi :lol:
 
Član
MuMa je napisao(la):
Dns vidjoh u Tuzli A6 3.2 2005 god Sva zatamnjena i naprijed imaju samo Blinkeri :)
haman neki inspektori

potpredsjednik skupstine RS-a... prije te a6 bila je 4,2 al ona starija kao kod tebe sto je...

sto se tice direkcije za koordinaciju odnosno pratnje ovih VIP vozila najcesce su golf 5 2,0 tdi i novi fordovi mondeo 2,0 tdci ili kako im vec ide oznaka

a sjecam se dobro clanka na sa-x odnosno sad klixu kad su stigli presretaci u SA, golfovi 6-ice 2,0 fsi crne...
 
Top