Performanse policijskih auta !?

Performanse policijskih auta !?

Član
[heheh...e taj me pratio al sam uspio pobjeci.....


quote='A20DTH' pid='1224411' dateline='1361904275']
Na autoputu B. Luka - Gradiska radi presretac bijeli Golf V reg. oznaka 176-A-744 bez ikakvih oznaka
[/quote]
 
Super Moderator
elmir je napisao(la):
allroad je sve rekao za travnik, dobar im passat bio 1.8T ali ja kako sam cuo motor je tu dao svoje.. vidio sam ja njega jednom u bugjnu prosle godine, isti iste table, bar to uvijek pratim kod obih presretaca;);) a hodaju kod nas 2 petice sto kazes, jedna 2.0tdi i jedna 1.9tdi.. a neki dan isao do sarajeva preko kiseljaka, kad sam se vracao 7 tronozaca sam izbrojao putem ;);) sreca nisam imao ni potrebe prepast se jer sam citav put laganini isao ;);)

Pa normalno da je motor dao svoje kad ne odrzavaju auta samo ih deru ah....
 
Član
A20DTH je napisao(la):
Na autoputu B. Luka - Gradiska radi presretac bijeli Golf V reg. oznaka 176-A-744 bez ikakvih oznaka

Ne znam koji je motor, ali jedva stiže poslije 10km potjere raspali francuski poluproizvod, ali ne stiže skroz, pa je morao kući da donese nagradu od 100KM i mjesec dana "'ladovine" bez dozvole.:D
 
Član
dellas je napisao(la):
Kod nas u manjim mestima voze Punto II 1.2 16v i Peugeot 307 1.6 16v. U većim su poceli golf 6 masovno da nabavljaju. Saobracajna ima isto to i poneki Pajero novi, skodu roomster, polo i fabiju. Interventna samo nove Land Cruiser-e. A paradox je da čak ima slucajeva da u nekim manje razvijenim opstinama jos uvek imaju stojadina:lol: Dok sa druge strane saobracajna policija republička ima nekoliko novih bmw-a 5 F10, a presretaci imaju cak i jednog Lancera EVO X 300ks.

;) ima ih koo u prici :p

:cool:
allroad je napisao(la):
U travniku cetvoke sdi, polo sdi, presretaci su imali peticu 2.0tdi i 1.9tdi a nekad prije passat 1.8T. Imaju specijalci par kombija t4 syncro, tih par su dobri, ostalo sve krsevi, osim par novih pola i ovih petica od presretaca

:cool::cool:

-Suki- je napisao(la):
Sve sta imaju je za otici po krofne, a ne za potjere.

S'tobom se slazem :D

Porschefan je napisao(la):
Bolje reć da odu na pivu :lol:

U Neumu imaju Astre G 1.4 i stari Nissan Patrol
A iako je tema BiH Police, spomenut ću Split jer sam zadnjih 10ak godina djelomično i ovdje. Obične patrole imaju nove Octavie, i nove Toyote LandCruiser, a presretači su BMW 330xd e90, novi Superb i Mercedes C320cdi w203,

HR-ovci pravo nabrijani :O
 
Član
Meni je jedne prilike pricao kolega da su passati u pratnje 2.0TDI sto im pise na zadnjem dijelu 2.0T tj.benzin i cipovani..Ja mislim da je ovo sto si ti trazio..

Ovi passati i kombiji T5 su meni vrh 2.5 TDI 4x4 sve crveno,vjerovatno jos cipovani :cool:
Ovo standardno astre 1.4,1.6,cetvroke sdi ;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Brcko, do skora samo Golf mk4 tdi, a u zadnje vrijeme uglavnom vidjam mk5, motori neam pojma, znam da su tdi. Dosta octavia i passata kao presretaca. Uglavnom voze novija auta, slabo je kanta, jeste da medju ovim octavijama vec ima izdrdanih primjeraka

;););)

Jurke je napisao(la):
Evo ja cu nabrojat neka al' necu govorit koja policija ih koristi,al' radi se o policijama u BIH....
BMW F10 330XD,SKODA SUPERB 2.0 TDI CR 4x4, A6 3.0 TDI QUATTRO,A8(neznam motor),Mercedes-Benz W211 E500 i jos dosta toga,samo se ove rijetko pojavljuju....:icon_biggrin:

eh bratice ovo sam trazio ! znaci ono sto se ima a krije se :p xD :cool:
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Meni je jedne prilike pricao kolega da su passati u pratnje 2.0TDI sto im pise na zadnjem dijelu 2.0T tj.benzin i cipovani..Ja mislim da je ovo sto si ti trazio..

Ovi passati i kombiji T5 su meni vrh 2.5 TDI 4x4 sve crveno,vjerovatno jos cipovani :cool:
Ovo standardno astre 1.4,1.6,cetvroke sdi ;)

je li piše SMCHIPTUNING :lol:
 
Član
Limpi je napisao(la):
odakle vam to da su auta samo za "kafane"... :icon_rolleyes:

ovih civilnih petica bijelih/tamnijih neupadljivijih boja kao govana, uglavnom vozaju tronosce sa njima... ili se zastekaju pa skidaju "rucno"...

ima i jacih, al manji broj, te nisu bas cesto operativni- daleko bolje/lakse pare ubiru dok sjede a radar prati...al ima i onih 2.0 fsi, golf, pasat, petica fabrika al 2.0tfsi, superb 3.2 v6, audija... navodno neki 2.0 tdi su u golfu/octaviji "nesto nabrijani, namjenski za policiju ,itd...

al kazem, nisu toliko aktivni, jer realno nemaju neke potrebe. vecina vozaca i ako napravi vece prekoracenje, a iza ugleda rotaciju od 1.9.-2.0 cadje, opet ce stat i suocit se sa sudbinom hehe. ostali mizerni procenat sto ce lupit gas, su "sifre" ili guzonje :D

uglavnom, tronozaca zna biti ko gljiva poslije kise, samo gledas okolo imal patrola/radara, hocel tko blicnut, ako pretices u retrovizor imal kakav "sumnjivi" fau wau iza da prati situaciju... ukratko najmanje se gleda u cestu :lol: :icon_mad: kad je svako malo ogranicenje 50-60, "naselje" itd.. :icon_mad: :icon_mad:


Hvala ;)


elmir je napisao(la):
allroad je sve rekao za travnik, dobar im passat bio 1.8T ali ja kako sam cuo motor je tu dao svoje.. vidio sam ja njega jednom u bugjnu prosle godine, isti iste table, bar to uvijek pratim kod obih presretaca;);) a hodaju kod nas 2 petice sto kazes, jedna 2.0tdi i jedna 1.9tdi.. a neki dan isao do sarajeva preko kiseljaka, kad sam se vracao 7 tronozaca sam izbrojao putem ;);) sreca nisam imao ni potrebe prepast se jer sam citav put laganini isao ;);)

:cool:

zlajaaa je napisao(la):
Samo ne kontam svrhu teme :D NFS bježanje od policije :icon_question:

tako nekako :p vecinom stanje njihovih auta!?

zlajaaa je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
Meni je jedne prilike pricao kolega da su passati u pratnje 2.0TDI sto im pise na zadnjem dijelu 2.0T tj.benzin i cipovani..Ja mislim da je ovo sto si ti trazio..

Ovi passati i kombiji T5 su meni vrh 2.5 TDI 4x4 sve crveno,vjerovatno jos cipovani :cool:
Ovo standardno astre 1.4,1.6,cetvroke sdi ;)

je li piše SMCHIPTUNING :lol:

:cool::cool::cool::cool::cool: :icon_smile:
 
Član
kao sto rece kolega erol brcaci imaju spremna auta. imaju novog pola za patrole a potjera je sa golfom IV passat 5+ i skoda oktavia 2.0. imao sam priliku da se vozim u golfu IV 110ks ali mi mnogo bolje id vec 110ks. uglavnom je veoma tesko pobjeci ali nije nemoguce :)
 
Član
Ma ima naša policija ja mislim velike zvjerke koje se koriste u posebnim slučajevima, jedan moj poznanik iz Zagreba radi kao presretač,voza Passata R36 recaro kadice u njemu, nema šta nema auto i koriste ga samo u posebnim slučajevima,a malo ko u RH zna za njega....
 
Član
emir_89 je napisao(la):
druze, ako si otvorio temu, ne znaci da moras odgovoriti na svaki post sto neko napise ;) nhf

hehe ma i to sto kazes al da ne ispadne da sam je bezz otvorio ! :)

lauda_bc je napisao(la):
kao sto rece kolega erol brcaci imaju spremna auta. imaju novog pola za patrole a potjera je sa golfom IV passat 5+ i skoda oktavia 2.0. imao sam priliku da se vozim u golfu IV 110ks ali mi mnogo bolje id vec 110ks. uglavnom je veoma tesko pobjeci ali nije nemoguce :)

znaci toliko su nabrijani :/ mada nikad nebi rekao da su im kazaljke usle u crveno :p
 
Član
xmsxtt.jpg


Zenica,slikano ljetos friško kad su došle... copyright molim lijepo haha :D
pun ih klinac na parkingu MUP-a,kako označenih,tako i neoznačenih/civilnih,karavana,lafo presretači,za inspektore,nema šta se ne priča :lol:
pored njih imaju standardne IV-ke te Golf V-ica tamno plava,presretač...
2 motora od kojih ljudi bježe k'o djavo od krsta,i noviji Patrol u kojem se vozaju SPECovi,pogledas slucajno lijevo,a ono u njemu 10 maskiranih čikica sa automatskim puškama gledaju u tebe :D
 
Top