Passat B5.5(5+) BY KOVACIC

Passat B5.5(5+) BY KOVACIC

Član
na udaljenost ti samo ovisi visina, jer 195/65/15 i 225/40/18 ti imaju istu visinu, tako da ti ne smanjis rupu ako stavis 18-ke nego dobijes isto, jedino ako stavis neki profil divlji ;)
 
Sadvim solidno spustanje za ovaj region nas dovoljno .... Meni se cini da sam vidio ovog pasata u ponedjeljak negdje na putu bijeljina zvornik mozda u ruhhotini ili tako nekako ne sjecam se bas ....
 
Uzeo konzolu od 2 din originalnu i isjekao pozadi sve one plastike da bude skroz ravna pozadi i neke plastike iza koje stoje u instrument tabli videces ako budes radio koje smetaju,i samo sarafima samorezcima iznutra lepo pricvrstis da se ne primeti.
 
Evo jedne slike iz Nisa sa STOSKETOM i Aabarthom
w2lg6u.jpg

25aqiw6.jpg

mbmk5i.jpg

Danas isekao za auspuh,sutra varenje.
1z192km.jpg

2n1gvgg.jpg

2vxn1h2.jpg

14kedk7.jpg
 
MAREX ja zovem za distancere i onaj dvd ti nista.propusti par eura sto si skrtckad vidis poziv sto ne nazoves :p
 
Član
Ma kad me zoves moj br. je 066 777 706 ( Mozda sam bio na fax-u ako sam odbijao poziv )

Nazovi me dogovoricemo imam dva dvd-a i dva seta distancera, nazovi pa cemo dogovoriti sta ti treba bar za passata imam tih gluposti . . .
 
Član
Imas neki spoj izgleda kako svjeti taj 2 din tako se i lampica ta neka na tabli upalila, mora da je greska u novcaniku :p
 
Top