Passat B5.5(5+) BY KOVACIC

Passat B5.5(5+) BY KOVACIC

Nemam ga u zavrsenim transakcijama izgleda da nije povrdio kupovinu moju i izbrisao oglas,a ne mogu se setiti nicka na pik.ba.
 
Legle nove fele RS 18-ske!
2s6rdwm.jpg
 
Član
Imam 3 seta gewindi FK, Lowtec, KW pa sta ti pase mozemo napraviti dobre cijene, sve su original passat, jeden sa mog, druge iz Teslica od VW_Club-a :p , trece iz Gradiske sa Dalyevog passata. . . :D :p
 
Kad sam pravio dogovor za gelne napravio sam odmah i za gewinde,slike uskoro. MAREX imas pp za ponude jer imas dobrih i kvalitetnih stvari. :)
 
Po meni samo jos 2 cm dole,al to sam samo ja,mada time bi dobio jos agresivniji izgled,ali i probleme po nasim putevima jbg...,u svakom slucaju lijepo uradjeno.
 
ove su me izasle u zameni. slika zadnja ne pravi pravi utisak. ruzno puno kad je spusten prpbao sam a i prosli vlasnik je vozio tako.
 
Član
Ne moze bit ruzno, moze samo bit nezgodno zbog loseg puta, ako nista odvrni ga naprijed jos 2 cm samo da ne bude ravan tj isto spusten i naprijed i nazad. Meni se rugaju za moju visinu auta, a procjeni sam sa slike ;)
1922229_10204724622499767_515691755737389528_n.jpg
 
pasatu ne stoje 99% felgi kad je patosiran skroZ kad stavim diatancere izgledace manja daljina izmedju ruba i gume. orofil gume igra ulogu na velicinu felge i zaljinu od ruba.
 
Top