Passat B5.5(5+) BY KOVACIC

Passat B5.5(5+) BY KOVACIC

Stigla nova oprema,displej i rikverc kamera i rikverc led svetla.
Svetla sam stigao ubaciti. Uskoro i cameru.
2uhv1qb.jpg

2gubgah.jpg
 
Ubacena rikverc kamera hladnjaci i interkuler skinuti i oprani.Displej je privremen dok ne nadjem beki dvd 2din.
2hdab20.jpg

34o7ali.jpg
 
Mala pomoc? DOsao red na mahagoni unutra da presvucem u neku foliju ali nzm u koju bih. Dvoumim se izmedju Crnog brusenog aluminijuma i mat crne.
I ima li neko ideju za zadnji difuzor ovako sam planirao da ubacim i donji deo nastavka ofarbam u boju auta.Ali ne znam od kog auta bi mi najbolje izgledalo a da mogu na otpadu negde naci?
Slika u photoshopu kako sam zamislio.
21kbl79.jpg
 
Član
ovo sto si ti stavio je od avdije rs, tebi bi fino stajo nastavak od b7 sline, nac branik na otpadu isjec povarit sa ovim pofarbat i rahat....sto se tice unutrasnjosti mat crna, imitcija aluminijuma, 2d carbon
 
Unutrasnjost cu definitivno mat crnu. a za branik prva prilika na otpadu da nadjem uzimam bilo kakav difuzor da bi dobro stajao,gledao sam par branika ali komplet da uzimam preko 100e traze za njih.
 
Član
Fino izgleda samo ga treba spustiti, imam za tebe KW gevine sto su bile na sivom passatu sa foruma karavanu, ako si zainteresovan javi se u PP . . .( Mozemo se dog. ;) )
 
Top