Passat B5.5(5+) BY KOVACIC

Passat B5.5(5+) BY KOVACIC

Član
Passi je dobar samo nikad mi se nisu svidjale ove folije na farovima i stopovima,ono isto kao da su sjenila dala svoje pa postala crna.
Oprema i motor su ti ekstra,felge i folija mi se svidjaju ;)

Evo jedna slika od jednog passata sto se tice farova ;).Ne znam moze li se ovaj efekat dobiti kad se rastaviti far i ofarba sve okolo sjenila u neku pijano black,moze li se okolo zmigavca ovo izvesti ;)


98303881860927248827.jpg
82580853083547237936.jpg
 
Sto se tice farova ili cu led diodne ubaciti ili cu nesto iskombinovati da ni sam nzm sta kad otvorim samo da bude unikat :D :D :D hvala na ideji u svakom slucaju :D
 
BHT Ovisnik
FIn passat, al sa farovima uradi ovo sto ti skrabo rece, ovako izgledaju matirali, i kada bude bolje prilike bolje felge,inace dobro ide, jos ako bude ovaj difuzor bit ce extra nazad
 
Član
FIn passat, al sa farovima uradi ovo sto ti skrabo rece, ovako izgledaju matirali, i kada bude bolje prilike bolje felge,inace dobro ide, jos ako bude ovaj difuzor bit ce extra nazad

Bas tako Col3 , ono isto kao kad izgore sjenila , ali hajde svak ima svoj ukus ;)..

A za masku ne znam,malo probaj,mozes opet skinuti mat boju ;)

Meni je i dobro kad se ofarba standardna maska u Mat,znaci znak u mat i sve okolo..

Ili ostavis liniju sivu okolo..

53576944779532248624.jpg
 
Ubacena fabricka Dvd navigacija i lip spojler na gepeku.
Sto se tice Navigacije morao sam kupiti blendu/konzolu drugu i prepraviti sjeci da bi to bilo po ps-u.
a lip samo ofarbati u boju auta.
mbkei9.jpg

2zdougn.jpg

23ligsz.jpg
 
Član
Eto rastavi farove kad imao vremena,znam da treba i oblijepi jedan sa folijom pa ces vidjeti , ali pazi da ne zajebes sjenila , nek neko uradi u ps-u ovu zadnju sliku pa eto vidi ;)

Navigacija je vrh ;) , uvijek mi se svidjala..
 
Član
Agresivno izgleda Passat, još kad ga spustiš ima da bude :mad:
Ako prefarbaš masku, gubiš taj dio chroma koji ide oko cijelog auta i izgleda odlično
 
Top