Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
pa do sad sam x puta u tvojoj temi citao bas o ovoj tvojoj zeznutoj situaciji
al ovo ...... ne znam , ovo je preslo svaku mjeru
meni da se desilo isto ne mogu zamisliti sta bi uradio ,... jbg eto u svaku ruku ovdje zakon ne ide u tvoju korist kako si rekao .
pusti malo nek se sve slegne pa uzvrati desetostruko , pa nek konta majmun ko je , sta je i zasto je ....sad ako napravis nesto eto ti i prijave , opet si donji :icon_cry:
jesu li u Sa garaze stvarno tako skupe ?? ovakvo auto se definitivno ne isplati drzati na cesti
bas mi je zao ,...sve su to opet sitnice ali kad covjek nesto voli i pazi to je ko' kuca, nema tih para da se samo zivcana i huja smiri
 
nije mi jasno kako ga ne mogu kazniti,jer ti je nanio stetu,isto kao da ti npr gurnes tako kontejner dok se parkiras i tako necije auto ostetis i na kraju nisi kriv:icon_question:
raspitaj se jos oko toga,posebno jer si ti svjedok,vidio si sve sta i kako je bilo,idi u drugu stanicu,pitaj nekog advokata...

ja bih ti dao svoju garazu,ionako nemam kad da parkiram,ali ako je otvorim srusice se,jedino sto sam ti govorio za onu zidanu iza moje,da zavrsimo papagajkama onaj katanac i malo je ocistimo i to je to,miran si do groba,prijasnji vlasnik je zadnji put usao u nju negdje u jesen 97.,al bukvalno...
A i to sto zagradis mjesto i placas,ni to ti nije rjesenje,opet ce naci nacin da te udare,ili da ti kljucem paraju,retrovizor otkinu,staklo razbiju,felge skinu...

Zovi kad nabavis papagajke i novi katanac :123:
 
Little Dragon je napisao(la):
haha daj da nadjemo kontakt da pitamo covjeka fino

ja sam ti kontakt,samo prvu godinu neces placati :D
kakav covjek,odselio na alipasino posliej rata odmah,mjenjao stan,cuo si za njega nekad,uglavnom napustio i niko to ne dira,ma haj u inbox ba,navalice ljudi na garazu :lol::lol:
 
Zao mi je drug, i mene su vjeruj mi prosle godine dva puta tako udarili. Jednom ispred zgrade, na jednu noc doso u stan da prespavam i sutra se budim zveknut branik zadnji. Kasnije ispred samog kafica gdje sam sjedio, ne znam kako ne vidjo, izlazim prednji branik nego zgulio posteno. Da ne spominjem ono sto su mi skakali po krovu i unistili ga za sva vremena, nikad nisam saznao ko je ni jednom od ta tri slucaja. Ima jos tih sitnica, kad su mi u po street race-a kod nas otkinuli komad gita sa krova, ima toga jos, da ne tusim sad, reko samo da te utjesim da nisi jedini, ako ti je neka utjeha :D

Garazu imam samo ljeti kad se preselim vamo u kucu, citava zima je auto vani i svaki put kad mu prilazim strepim. Vidi taj katanac sto ti drug spominje, kidaj to :cool:
 
stari ovaj sto je ove gume pomjerio stvarno je neka NADUVANA SELJACINA .. jel slucajno SIVI ML? stoji sad gore kod TRAFIKE HANDRADE ? ? ?
ako hoces ja cu ga sa KEDIJEM ZGULITI SVU STRANU NIJE PROBLEM SAMO RECI! btw. mogu li se potpisati na auto? svako jutro prolazim pored njega.. LP!
 
Nije nije sivi ovo je kao boja kafe , vozi stariji covjek tj kao sto sam napisao brat od Doktora Harisa Tanovica inace se predstavljaju kao gospoda a izgleda nema veci cigana od njih
 
treba ga malo izbalansirat,ima zgembo problema sa gravitacijom,necu te navracati ali ja mu nebi ostao duzan,meni pokidase brave i muziku iz auta a ja nailazim,fino ih namontirao obojcu,i odveo ih u policiju,kazu nisam ih trebao dirati,reko ovakvi bili kad sam ih nasao,zamalo i ja kaznu da dobijem,jeben vakat danas drug,cuvaj se svakakvih ljudi ali cuvaj i SVOJE.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top