Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ako si vidio da je namjerno gurao gumu, onda i ti njemu TAJNO vratis istom mjerom, moda cak malo i gorom, jer onda ce se on mislit a ko bi mi ovo mogao uradit a nece moci tebe osudit ;)
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Gledao sam ga sa prozora

Pa kako si tek tako mogao gledati ....jel bar bilo vremena da sidjes? Ma prvom prilikom kakav ostar saber u ruku i fino cizu preko citavog auta opleti...al sto dublje to bolje...jebo mater debilnu
 
Član
MeBeSad je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Gledao sam ga sa prozora

Pa kako si tek tako mogao gledati ....jel bar bilo vremena da sidjes? Ma prvom prilikom kakav ostar saber u ruku i fino cizu preko citavog auta opleti...al sto dublje to bolje...jebo mater debilnu

upravo tako, prošetaš dva kruga oko cijelog ML-a , pa nek se on fata za glavu ko mi je ovo i zašto je uradio ;)
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
Ako si vidio da je namjerno gurao gumu, onda i ti njemu TAJNO vratis istom mjerom, moda cak malo i gorom, jer onda ce se on mislit a ko bi mi ovo mogao uradit a nece moci tebe osudit ;)

Jer sigurno provocira i X drugih ljudi, a ne samo tebe tako da... Fantomka, Super Maajka (svi drugi su sranje):D
 
Član
kakve veze ima sta si ti postavio s tim sto je to neko oborio i napravio ti stetu, valjda je normalno da stanes i sredis stvar s covjekom ako si covjek, to je isto kao kad bi se parkirao pored bilo cega (bicikla, stuba, motora), i neko to nesto obori na tvoj auto i kaze ti sto si se parkirao tu i pravi se lud :S
a kakvi ti bogatasi drug, da je on laf ostao bi tu i tebi to uredno platio, nego je to ova seljadija bosanska cija je marka milion , pa se umislili da su neke face..

opcija da to vidis s murijom , ako oni nista ne poduzmu, vratis istom mjerom al' ono gdje ne moze posumnjati uopce u tebe ;)
savjetujem ti full kasko ;)
recimo na haubi, I <3 U napises, ekserom :icon_biggrin:
 
nisam stigao izaci , gledao sam kroz zatvoren prozor kako se isparkirava , kada je krenuo poceo sam otvarati i sve se odigralo u 3 sekunde , ne treba ML-u neka snaga da gurne kamenicu tako da nisam imao sanse da uzmem nesto tesko da ga gadnjam a kamoli da izadjem.
Policija je dolazila i nista od toga , nema kontakta izmedju njegovog i mog auta tako da ne mogu mu nista a i ja nemam pravo da stavljam prepreke tako da sam opet ja tu kriv , al nece biti ni kontanta izmedju mene i njega kad ga budem ciglom gadjo :lol:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
nisam stigao izaci , gledao sam kroz zatvoren prozor kako se isparkirava , kada je krenuo poceo sam otvarati i sve se odigralo u 3 sekunde , ne treba ML-u neka snaga da gurne kamenicu tako da nisam imao sanse da uzmem nesto tesko da ga gadnjam a kamoli da izadjem.
Policija je dolazila i nista od toga , nema kontakta izmedju njegovog i mog auta tako da ne mogu mu nista a i ja nemam pravo da stavljam prepreke tako da sam opet ja tu kriv , al nece biti ni kontanta izmedju mene i njega kad ga budem ciglom gadjo :lol:

Najpametnije rješenje je da nađeš garažu.. Stvarno mi je žao kada vidim ovako nešto... ali bagra je to :icon_mad:
 
Bas mi je zao druze to što ti se desava sa autom, mnogo to ljudi radi namjerno iz zavisti, mada ima i seljaka koji sjednu u auto pa misle da su gospoda.
 
BHT Ovisnik
mamu im njihovu bezobraznu neobzirnu:icon_mad::icon_mad:

mada sto god da uradis ako je bilo imalo vike i sl. ako tu dođe u blizinu prvo ce na tebe posumnjati pa da ne dobijes jos veci belaj na svom autu
 
Član
Jebiga ... Fkt trebas si vidjeti garazu ,stvarno steta bogami ...

Nego da li dolazis u Gradisku,stvarno bih volio ovo auto vidjeti uzivo :D
 
Sad ne dolazim sigurno nigdje dok sve ne saniram a za to ce trebati vremena jer sam porucio nekih djelova valja sve poplacat nigdje me
 
da, cuvas ga ko oci u glavi i nadje se budala i oppp udari. i bas sto kazes, kod nas se i vozi dakar,pocev od ulica kakve su sa kraterima od rupa pa nadalje... :lol:
ovde vlada zakon jaceg i sta ces
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top