Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Little Dragon je napisao(la):
napravio je rupu i dosta ogrebotina kako je kamencina udraila u branik

Zato ti i kazem kupiš ovo i miran si.
Ovdje je to prečesto jer je ovdje sasvim normalno parkiranje kako oni kazu bumper to bumper tako svako ko parkira na ulici to kupuje cak sam vidjeo da dosta ih kupi one kao slamaste zavjese (sto ljudi stave na terase ili sta onaj kao smot sto se razmota pa bude kao stora) i onaj smot stave na sred branika nazad svezan s dve trake iz gepeka!
 
hehehe e to to , a davore najgore sto kod nas ljudi ne naslone fino to nego opale da te odnese i krzaju kad izlaze s strana tako da mislim u ovoj sugavoj zemlji da to ne pomaze puno
 
Član
Jedino to za coskove a za ostalo radi
Al opet jbg ne znam kakav si sa kesom ako imas ajmo reci viska uzmi si ovo ako ne bas onda se ne isplati sigurno.
Ja to vise onako da ti pokušam pomoci jer vjerujem kako ti je gledati sve sredis i ona sitnica po sitnica svaki dan
 
hvala tebi razmislit cu sad vise idem na to da u opstini vidim za parking mjesto ili ima ova jedna garaza napustena pa da provalim :lol:
 
Član
ma ti si budala gledas kako ti ostecuje auto svegami na svijetu uzo bi bilo sta iz stana i bacio mu na auto ili sledeci put kad bi ga bilo gdje vidio u gradu izgrebo bi ga citavog pa nek farba i on
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Prvo ti pazi malo na jezik a drugo čitaj postove nisam mogao stići da uzmem bilo sta sve se odigralo u par sekundi

nisam mislio bukvalno budala izvinjavam se nego kad se ovako iznerviram zbog levata koji je briga za sve, kad nemozes srediti auto svi neka ljubomora to je najveci problem
 
Uradio bi ja dosta toga da sam stigao ali bilo je kasno za sve jedva mi je i avaz iz usta izasao od nervoze. Hladno je prvo lagano prisao gumama i mislim ono dotakao da osjedi i sad ce na rikverc i izaci jer iza njega je bilo jos 2-3 metra najmanje kad jok on na gas i samo prejaha i ode tako da nisam stigao bukvalno nista osim vrisnuti jednom
 
Član
Dragon Video nadzor je cudno jedno od tehnologije bgm :) uzmes fino kameru i spojis na svoj racunar i ako zakaci samo fino odneses u policiju kao dokazni materijal i naplatis ostetu ili ako to neces.. jebi ga tam uzmi Šarafciger i onako malo prodji koji krug oko ML cisto da vidis kako izgleda :D al ako je kasko opet nisi nista postigao
Onda gume uzmes rasporis i to je to
 
Član
16112011532.jpg


Pozuri dok je desna strana jos slobodna...:icon_smile::D:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top