Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Little Dragon je napisao(la):
zmajcek se odavno uveliko voza , takodje ima hrpa djelova al cekam da sve krene u realizaciju pa ce biti slikica :D

ma kakav zmajcek,prije ce biti gušterko mali :p nista to nevalja :lol: nego ti zovi sad ce slikovi pa da se mi sa saxom :123::123:
 
E ovo vam je drzava u kojoj zivimo ....



znaci bogatasi tj debili nemaju obzira , ovu stetu je napravio brat od poznatog doktora Harisa Tanovica , iznerviran nasao sam broj telefona i on mene krivi zato sto sam postavio tu gume a hladno sam ga gledao s prozora i vristao na njeg dok je namjerno gume gurao prema mom autu a mogao je komotno izaci da je isao malo na rikverc. Jos mi kaze nemoj tako samnom da pricas , jedini odgovor poslije koji je dobio to je da ce doci opet u ulicu a nek mi demolira moju Astru ja cu njegovog ML-a zapalit :icon_mad:
 

OmO

Član
Auuuu strahota, pa treba ga naci ko sto Zlaja kaze, fantomku na glavu i poderes ga u kakvoj ulici. :icon_mad::icon_mad:
 
glupson,mislio malo pomjeriti gume da dobije na prostoru,a one se prevrnule i bum na tvoje auto :icon_sad: Ako ti se isplati,vrati istom mjerom,jer koliko znam policija ce i tebe kaznit zbog stavljanja ovih guma po parkingu...
 
Član
Pa se vratimo na ovu temu http://www.bhtuning.com/road-rage-ili-vam-ga-bijes-na-cesti-t-85409.html pa i dalje budi fin :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Koji debil ovo je bas najmerno gurnuto nije mogao tek tako slucajno ovoliki kamen pomjeriti :icon_rolleyes:
Najbolje tri gume jednu na drugu i beton uliti u njih :D onda se ne mogu ni prevrnuti ni pomjeriti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top