OMV prodaje benzinske i odlazi iz Bosne....

OMV prodaje benzinske i odlazi iz Bosne....

Član
za mene definitivno najbolje gorivo su imaju i kod nas i u sloveniji gdje sipam svaki put kad idem kuci vise nego prezadovoljan prema ostalim, bolje gorivo na omv nego na petrolu u sloveniji a kod nas je slabije na omv nego u eu ali ipak bolje nego na ostalim pumpama,dok i nestro nije lose, a o ovim ostalim ja neznam gdje bi sipao,nikad nisam zalio sto sam malo vise platio na omv gorivo nego na drrugoj pumpi jer je sve bolje nego na drugoj, usluga izlged pumpe,cistoca , kvalitet goriva itd.... mislim opet ima svako svoje misljenje mozda ima omv pumpi koje nisu bas dobre ali ova u doboju za mene je ok
 
Član
cTERZAr je napisao(la):
svasta se prica i svasta bit,istina i lazi,oni koji rade kao poslovodje na tim benz nemaju pojma o tome stoga...:icon_rolleyes:

kakva tuga, ne moze bit skuplje gorivo ak odu nikako

A vala da se nema gdje nasuti ima, kod nas vamo recimo HIFA i Rimco Sant imaju bolje gorivo od OMW-a,i vise se sipa kod njih nego na omw-u

Prevoznici svi na hifi sipaju,autobusi, kamioni....testirali ljudi i kaziu da vise prelazi kad tu sipaju nego na omw
 

rs6

Član
adi187 je napisao(la):
cTERZAr je napisao(la):
svasta se prica i svasta bit,istina i lazi,oni koji rade kao poslovodje na tim benz nemaju pojma o tome stoga...:icon_rolleyes:

kakva tuga, ne moze bit skuplje gorivo ak odu nikako

A vala da se nema gdje nasuti ima, kod nas vamo recimo HIFA i Rimco Sant imaju bolje gorivo od OMW-a,i vise se sipa kod njih nego na omw-u

Prevoznici svi na hifi sipaju,autobusi, kamioni....testirali ljudi i kaziu da vise prelazi kad tu sipaju nego na omw

adi rimco sant ti ima najlosije gorivo na nasem podrucju ..... " ispitano " na kamionima i bagerima ..... dok Ina prednjaci od sviju ....


btw sta je sa onom najavom dolaska shell-a da nece oni uskocit slucajno usput ako uskoce i pocnu onu nasu naftu vadit bit ce to dobro ....
 
Član
ma sto se tice mene, boli me da nekazem sta, nek idu, energopetrol po meni odlican, tu sipam i sipacu, vise volim davati u drzavnu kasu nego nekom privatniku, ili strancu
 

rs6

Član
mokeBass je napisao(la):
ma sto se tice mene, boli me da nekazem sta, nek idu, energopetrol po meni odlican, tu sipam i sipacu, vise volim davati u drzavnu kasu nego nekom privatniku, ili strancu

EP stara skola dobri nego sta, a u sto se tice sarajeva, evo trenutno sam tu, i mogu ti rec da me Selex zapanjuje kvalitetom goriva....
 
Član
rs6 je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
cTERZAr je napisao(la):
svasta se prica i svasta bit,istina i lazi,oni koji rade kao poslovodje na tim benz nemaju pojma o tome stoga...:icon_rolleyes:

kakva tuga, ne moze bit skuplje gorivo ak odu nikako

A vala da se nema gdje nasuti ima, kod nas vamo recimo HIFA i Rimco Sant imaju bolje gorivo od OMW-a,i vise se sipa kod njih nego na omw-u

Prevoznici svi na hifi sipaju,autobusi, kamioni....testirali ljudi i kaziu da vise prelazi kad tu sipaju nego na omw

adi rimco sant ti ima najlosije gorivo na nasem podrucju ..... " ispitano " na kamionima i bagerima ..... dok Ina prednjaci od sviju ....


btw sta je sa onom najavom dolaska shell-a da nece oni uskocit slucajno usput ako uskoce i pocnu onu nasu naftu vadit bit ce to dobro ....

Ti si prvi od kojeg cujem da gorivo na rimcu ne valja :icon_rolleyes:
 

rs6

Član
adi187 je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
cTERZAr je napisao(la):
svasta se prica i svasta bit,istina i lazi,oni koji rade kao poslovodje na tim benz nemaju pojma o tome stoga...:icon_rolleyes:

kakva tuga, ne moze bit skuplje gorivo ak odu nikako

A vala da se nema gdje nasuti ima, kod nas vamo recimo HIFA i Rimco Sant imaju bolje gorivo od OMW-a,i vise se sipa kod njih nego na omw-u

Prevoznici svi na hifi sipaju,autobusi, kamioni....testirali ljudi i kaziu da vise prelazi kad tu sipaju nego na omw

adi rimco sant ti ima najlosije gorivo na nasem podrucju ..... " ispitano " na kamionima i bagerima ..... dok Ina prednjaci od sviju ....


btw sta je sa onom najavom dolaska shell-a da nece oni uskocit slucajno usput ako uskoce i pocnu onu nasu naftu vadit bit ce to dobro ....

Ti si prvi od kojeg cujem da gorivo na rimcu ne valja :icon_rolleyes:

mogu ti potvrdit ....
 
Član
mokeBass je napisao(la):
ma sto se tice mene, boli me da nekazem sta, nek idu, energopetrol po meni odlican, tu sipam i sipacu, vise volim davati u drzavnu kasu nego nekom privatniku, ili strancu

isti sam :lol:
 
Član
Perfektne benzinske od goriva pa nadalje,steta.Nadajmo se da ce novi vlasnik biti jednako pedantan.
 
Član
Sipao na omv dugo... prijatelji sipali na petrolu (nije energo) već petrol sipam pun rezervar i tako sam pratio potrošnju, radim iste dionice svaki rezervar i sa petrolom sam prelazio po rezervaru cca više 100km od tada sam na petrolu ;)

Kad je omv uveo d5 a kad petrol?
 
OMV je velika multinacionalna firma i imajuci u obzir trendove dugorocne (sve manje zalihe nafte, elektricni automobili itd.) , koji slijede neminovno na trzistu naftnih derivata, ovaj potez je pomalo i ocekivan. Jer dugorocno gledajuci vecu ce korist imati od preusmjeravanja sredstava u istrazivanje i razvoj, nego da samo budu distributori na trzistima kao sto su BiH i Hrvatska, koja su relativno mala za njihov apetit.
 
Član
xxfmanxx je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
ma sto se tice mene, boli me da nekazem sta, nek idu, energopetrol po meni odlican, tu sipam i sipacu, vise volim davati u drzavnu kasu nego nekom privatniku, ili strancu

isti sam :lol:

Ini Mol dajes pare pogledaj sad i ulje koje je na EP pumpama
 
Top