OMV prodaje benzinske i odlazi iz Bosne....

OMV prodaje benzinske i odlazi iz Bosne....

mokeBass je napisao(la):
ma sto se tice mene, boli me da nekazem sta, nek idu, energopetrol po meni odlican, tu sipam i sipacu, vise volim davati u drzavnu kasu nego nekom privatniku, ili strancu

a inace..energopetrol niti je privatni, niti je vlasnik stranac :D :D
 
Član
Prije su na BN reklamirali neku pumpu u BN ka ima selovo gorivo. Jbg trziste nafte u BiH nije uopste malo i sitno kako neko misli moze se tu dosta napravit, gore je u drugim zemljama jer su regulative jebenije pa nemas sranja ko u nas. Cjene su im kolko sam skonto u ravnini sa konkurencijom a od nje odskacu po svim pitanjima. Na vecini pumpi ovo u nas sto se sipa je smece, ovdje da dodje neka strana kompanija posteno da radi u roku par godina pomela bi ove sve konkurente, a ovo sto se prica u nas za naftu i sl, pa sve i da je nadju bas neko misli da ce je Bosanac koristit i eksploatisat, to ce pokupit neki od imperijalista nama ce ostat samo rupe nije ovo Titina drzava pa da sam gazdujes u svom dvoristu.


PS...Imali su dobre trebe na pumpi, nzm hocel i njih vodit il one ostaju:lol:
 
Član
Neznam kakva vam je priča da OMV prodaje bolje gorivo od ostalih... ?

Lično bio s kolegom kad je išao za svoju pumpu po gorivo, na istom mijestu pune svi redom kao i Kopex svoje cisterne, iz kojih pune rezervoare OMV pumpi...

Neko spomenu, najbolje bi bilo kad bi Šel uzeo sve... i počeo ovdje vadit naftu kod nas :D
 
Član
Meni njihovo gorivo i nije bilo cemu, ne mogu 100% biti siguran ali sam uvijek imao dojam da sa njihovim gorivom manje prelazim km nego sa npr Energopetrolovim. Tako da mi kao potrosacu i nije nesto krivo.
E sad pitanje je zasto se u par dana dvije naftne kompanije povlace sa naseg trzista
 
Član
goriva se nabavljaju sa istih mjesta,sve benzinske,razlika je samo u dodavanju aditiva,neko vise doda,ima vecu cijenu ,neko manje,et to vam je istina,vjerovali ili ne,a da shell preeuzme bilo bi lijepo
 
Član
ponekad sam sipao na OMV-u, nikakvih problema nisam imao ni sa jednim autom, gorivo je solidno, ali na EP sam redovan gost, vise prelazim po rezervoaru nego sa OMV-ovim gorivom, mjerio sam par puta.

a gdje ima tih Nestro, nigdje mi nije zapala za oko, doduse rijetko se kad i zagledam u pumpe osim HIFE, EP-a i OMV-a :icon_rolleyes:

a sto se teme tice, nek idu gdje god hoce, al nek ostave sendvice u ponudi, kako legne navecer... uuhh :D
 
Top