OMV prodaje benzinske i odlazi iz Bosne....

OMV prodaje benzinske i odlazi iz Bosne....

Član
ista stvar i sa turkoil-om, ovo neki predznaci sudnjeg dana svi odoše iz bih :)
http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/teme/68232-predstavnik-turske-naftne-kompanije-eren-veral-za-dnevni-avaz-turkoil-se-povlaci-jer-u-bih-nema-profita.html
 
Član
ammel je napisao(la):
ista stvar i sa turkoil-om, ovo neki predznaci sudnjeg dana svi odoše iz bih :)
http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/teme/68232-predstavnik-turske-naftne-kompanije-eren-veral-za-dnevni-avaz-turkoil-se-povlaci-jer-u-bih-nema-profita.html

pa gdje ce biti, kad su cijene evropske jebo te...
ha ja...
moraju i oni malo smanjiti da bi radili ;)
 
Član
ma mišljenja sam da ih ubi ovaj rus,

neki dan gledam putujem iz tuzle za odzak, i na svim omv-ovima 2.45 i 2.5 diesel, na nestru 2.30

pričao sam vam kako sam točio po 2.25 na nestru, dok je na omvu bilo 2.45...

a iskreno, kada pogeldamo, OMV, je prelijep i preskup, da bi pokrio sve troškove luksuza mora biti skuplji od svog partnera nestro, ali to na našem tržištu nije opravdano..

pošto su sendvići na omv-u ? koliko ljudi radi u omv-ovim benzisnkama kada udjete u njih, tj broj ljudi po jednoj crpki i u onim trgovinama, a koliko ih radi na nestru ?

otuda i ona razlika, a gorivo i kvalitet goriva je suvišno govoriti, kada svi nabavljaju gorivo iz istog mjesta....
 
Član
Imaju 23 zaposlene osobe, a 28 pumpi:icon_question: Ima i kod nas omw i tamo samo idem da operem auto ponekad, inace sam cuo da je gorivo djubre, takodje znam da daju ubedljivo najmanje plate radnicima(jedan drug radi tamo) tako da je mozda i bolje da prodaju pumpe nekom boljem igracu;)
 
Član
vala steta ako odu... bas razmisljam gdje bi mogo sipat, al ni jedna benzinska mi ne pada na pamet... sve obicna govna koja ce pocet jos vise srat kad ne bude OMV-a:icon_confused:
 
Član
ma ja sam ulazio u omv pumpe gdje radi 3ili 4ero unutra a 1ili 2 je vani....

pa puta broj benzinski eto broja, plus ljudi zaduzeni za administraciju, kamione-vozači, imaju oni jedan fin broj zaposlenih
 
ako se ne varam, taj nestro prodaje gorivo koje se preradjuje na nasoj rafineriji?! zato su i jeftiniji, logicno..
 
Član
Salle je napisao(la):
ma ja sam ulazio u omv pumpe gdje radi 3ili 4ero unutra a 1ili 2 je vani....

pa puta broj benzinski eto broja, plus ljudi zaduzeni za administraciju, kamione-vozači, imaju oni jedan fin broj zaposlenih

samo radnici u administraciji su OMV-ovi uposlenici, radnici na pumpama su pod franšizom, a prevoz goriva radi druga firma ;)
 
Član
TuLe je napisao(la):
vala steta ako odu... bas razmisljam gdje bi mogo sipat, al ni jedna benzinska mi ne pada na pamet... sve obicna govna koja ce pocet jos vise srat kad ne bude OMV-a:icon_confused:

;)
 
Top