Negativna iskustva u trgovini (Wall of shame)

Negativna iskustva u trgovini (Wall of shame)

Legend
ErRoR je napisao(la):
Da se razumijemo odma! Ja nikakve novce nisam trazio decku da plati, ja sam platio postarinu kada su mi vratili robu, i za to nisam nista rekao! Nakon toga on se meni javlja da sam ja go*no od covjeka, pocinje sa vrijeđanjem mene i brata, za sto ne vidim razlog, broj zadnji se vidi da je 0 u zivo na posiljci, eh sad jel problem onoga u mostaru sto nije uspio procitati broj, ili se doticni gospodin javio pa rekao da ga posiljka ne zanima, ili nekog drugog ja u to nebih stvarno ulazio. Samo mi nije jasno zasto je se on nasao uvrijeđen toliko da je poceo da vrijeđa mene i brata, te me na kraju krajeva stavlja u temu u kojoj sam najmanje zasluzan da budem! Lijepo smo dogovorili cijenu, i spustio sam mu cijenu na kraju, tusio me 10 dana, oce nece, pa bi ovo, pa nebi, pa bi opet, pa onda ovako onako, ajd sve ok, i na kraju ovako... Nemam nista drugo reci nego HVALA VELIKO, za mene je dokazao kakav je covjek i kako zrelo razmislja, i stvarno mislim da nemam potrebu da se pravdam, i bilo sta vise pisem! Za mene je ovo gotov slucaj!


Nikad ti svoj traMvaj neces imati... :D
 
Član
Zelio bih upisati sam sebe u negativna iskustva prilikom trgovine ujedno sa samim sobom jer sam ko levat pokusao izaci nekome u susret i na kraju pofamflo.

Vecina toga se moze procitati u ovoj temi:
http://www.bhtuning.com/narudzbe-za-raptora-sarajevo-t-49895.html

Prijatno.
 
Član
Procitao, zato sma ja fino uplatio njemu an racun, uslikao uplatnicu, poslao sliku na PM i rekao da postom salje...necu nikakve trece osobe...ili meni direkt nek salje ili nek mi vrati pare...dosad sam an forumu popusio 200 marki, bokme nece biti 206....
 
Član
Melek

dogovorio se sa njim da mu odradim privjesak odradio poslao sliku da vidi kakvo je i zanijemio odjednom tako da me je prevario ,materijal uzalud potrosen:icon_mad::icon_mad:
 

IGY

Član
Hajmo ovako
jeste li svi da za sve clanove koji se nadzu u ovoj rubrici, tj prevare nekoga a to se dokaze da im ide ban od jednog do sest mjeseci u zavisnosti od prekrsaja i prevare ???
 
Član
IGY je napisao(la):
Hajmo ovako
jeste li svi da za sve clanove koji se nadzu u ovoj rubrici, tj prevare nekoga a to se dokaze da im ide ban od jednog do sest mjeseci u zavisnosti od prekrsaja i prevare ???

odlican prijedlog .... samo opet ce biti price njemu si dao 1 mjesec a meni 6 hehehehe bolje neka bude 1 ili 2 mjeseca da se dogovorimo :D
greska je greska prevara je prevara ma kolika bila :icon_smile:
 
Član
AmmaR84 je napisao(la):
IGY je napisao(la):
Hajmo ovako
jeste li svi da za sve clanove koji se nadzu u ovoj rubrici, tj prevare nekoga a to se dokaze da im ide ban od jednog do sest mjeseci u zavisnosti od prekrsaja i prevare ???

odlican prijedlog .... samo opet ce biti price njemu si dao 1 mjesec a meni 6 hehehehe bolje neka bude 1 ili 2 mjeseca da se dogovorimo :D
greska je greska prevara je prevara ma kolika bila :icon_smile:

Teško je ovo izvodivo, ima dosta prostora za grešku i nepravdu jer je teško dokazati putem foruma ko je koga nategao...jedino za one česte prestupnike se može sa sigurnoću tvrditi da su krivi i za takve možda bi ban bio ok...
 
Član
IGY je napisao(la):
Hajmo ovako
jeste li svi da za sve clanove koji se nadzu u ovoj rubrici, tj prevare nekoga a to se dokaze da im ide ban od jednog do sest mjeseci u zavisnosti od prekrsaja i prevare ???

nije losa ideja, ali ne bi bilo lose da se stavi pored nicka neka reputacija (kao ova postojeca) ali da bude vezana za trgovinu
 
Član
ma dao bih ja roka da se opravadaju da dokazu jel kriv ili nije ali cesta je pojava da neko nekoga yajebe.....
 
ja sam prije za vid reputacije o trgovini...... najbolji nacin, samo da ima malo vise prostora za komentarisati reputaciju..... nista ban, sta mu vrijedi ban, rega se pod drugim nickom i hajmo dalje,,,,,
 
Član
raptor je napisao(la):
Melek

dogovorio se sa njim da mu odradim privjesak odradio poslao sliku da vidi kakvo je i zanijemio odjednom tako da me je prevario ,materijal uzalud potrosen:icon_mad::icon_mad:

kad smo vec kod privjesaka, ja otisao po privjeske, dva uzeo, jedan si pogresno uradio, i rekao da ces to ispraviti i da ces me zvati, a nisi me vise nazvao...
sad ih i ne moras praviti, ne trebaju mi ... nije negativno iskustvo al cisto da znas.. pozz
 
Član
IGY je napisao(la):
Hajmo ovako
jeste li svi da za sve clanove koji se nadzu u ovoj rubrici, tj prevare nekoga a to se dokaze da im ide ban od jednog do sest mjeseci u zavisnosti od prekrsaja i prevare ???

Šta je s tobom i ovim banovima u zadnje vrijeme. U par tema stalno najavljuješ ovakve sankcije. Mislim da ban nije rješenje. Možđa bi zabrana postavljanja i javljanja na oglase bila bolje rješenje.
 
Top