Negativna iskustva u trgovini (Wall of shame)

Negativna iskustva u trgovini (Wall of shame)

IGY

Član
pa sta sad, ako ih nema na stanju kako ce doci ???
ako si platio, a vjerujem da nisi trazi povrat novca i zdravo
 
Član
upravu si igy, ne znam zasto se ljuti, nema nema, ne mogu ljudi stvoriti. ako si platio, a ne ceka ti se trazis pare nazad i cao...
 
Mislim da je ovo mjesto gdje svako ima pravo napisati svoje misljenje ne znam zasto neko trosi vrijeme komentarisuci to sto nisam ja dobio opruge i ide off topic a ne do Bog da vama nesto kasni i da vozite na puknutim oprugama i druga stvar ne znam kako ti Igy znas jesam li ja platio ili ne .... uglavnom samo sam mislio reci da se glupo osjecam kad mi neko kaze da ce nesto biti i da ce doci i spremim novac a ono ne dodje pa ja opet zovnem pa onda kazu da nemaju nekako nije to najbolji osjecaj kontas ....
 
Član
nije to ok zasto ljudi obecaju da ce doci za 10 dana pa onda govore nije do njih, ako vec znaju da moze biti kasnjenja to se odma naglasi, imao sam takvu situaciju preko ovlastenog servisa kad sam uzimao gti masku rekli su 7-10 dana a dobio sam je nakon 20 i nesto dana i bili su korektni pa su sa 174 spustili cijenu zbog kasnjenja i neugodnosti na 145 km i fer je ispalo, neko bi se svadjao i razvlacio a oni su se jos izvinuli i spustili cijenu da bi ispostovali kupca to je postupak koje ce napraviti svaka ozbiljna firma, a astra1616v i ja sam mogao otici i uzeti pare reci necu da cekam prosao je rok za koji ste mi rekli da cu dobiti e sada pitanje je jesili ti kao i ja uplatio sve do zadnje marke pa cekao ili narucio bez placanja (ako si narucio bez placanja niko nece u ovo vrijeme shvatiti ozbiljno jer nema para svi se predomisljaju a onda bi njima samo stajale opruge u skladistu )
 
E to je to c0d14c ti shvatas samo sto ja ni jednog trenutka nisam ni rekao ni svadjao se sa njima svaki put fer i korektno a da naglasim kad sam narucio rekli su putem preuzimanja ces platiti sve ugovorili ostavio podatke kada sam ih pitao kad ce doci rekli su imaju narudzbu kroz 15 dana jos 15 dana da dodje nije problem ja sam cekao i kad je to proslo kad sam zvao rekli su bila je narudzba opruge ti sto posto stizu najkasnije do kraja sedmice ja zvao u ponedjeljak u petak nisu dosle zovem da provjerim onda ih nema u Njemackoj na stanju , osjecam se ruzno jer sam mogao negdje drugo uzeti a mjesec i po sam vozio na puknutim oprugama racunajuci da ce doci uglavnom bilo i proslo ;)
 
Član
Ja cekam svoj Strut bar od Maja mjeseca kod Taxi bar. Nisam trazio povrat novca jer mi se ne da molit prijatelje ili rodjake da mi donesu iz Njemacke a nemam gdje drugo u BiH nabavit. Dosad su se izvinjavali na par upita ali od ponedeljka niko ne odgovara na PP ili preko Facebooka. Izgleda da su postali isti kao A3M. :icon_sad:
 
Član
Atko iz Zenice...prodao sam njegovog Fiata Punta tipu u Sarajevo, uz dogovorenu proviziju, čovjek otjerao fiata, a provizije nigdje.. Nick na piku mu je isto atko2 http://www.pik.ba/profil/atko2/
 
Član
Da mu prodam i to, pa da vidim hoće li mi dati išta jel?!!-Ma nije uopće problem u tih 100Km, ali ako nešto kažeš, učini to..za mene je čovjek koji ne drži do svoje riječi GOVNO :icon_exclaim:
 
Član
Yellow je napisao(la):
Da mu prodam i to, pa da vidim hoće li mi dati išta jel?!!-Ma nije uopće problem u tih 100Km, ali ako nešto kažeš, učini to..za mene je čovjek koji ne drži do svoje riječi go*no :icon_exclaim:

Mala šala, ne zamjeri.
 
Član
OPET JA..:D

Zajeb je izvršio Smajlagić Elmedin br. tel:066 349 650
- Dogovorili se preko telefona... poslao mu moto odijelo brzom poštom..nisu ga našli i nije im se javio na telefon...odjelo mi se vratilo, lik se i dalje nejavlja na telefon. Ako ovo pročita želim mu poručiti da nisam ljut, nego samo da mu ***** mater, što se ne drži dogovora.
-Sve kažu Bosanci (i Hercegovci) dobri ljudi.....
 
Nemojte poslovati sa navedenim (Ivo Stanic , Meše Selimovića 74 , Sarajevo),pik profil http://www.pik.ba/profil/Ivo6699/ ....neodgovoran,nije preuzeo paket koji sam mu poslao,i odbio platiti postarinu nazad! Ne preporucujem saradnju sa navedenom osobom! Sad radi njegovog nemara,ja treba da platim postarinu u dva pravca Srebrenik-Sarajevo-Srebrenik!
 
Top